GPS Takip ve izleme sistemleri ile telefon ve tüm platformlarda araçlarınızı anlık olarak Uydu destekli araç takip cihazları ile 7/24 kesintisiz olarak takip edin.

Gps Takip Sistemi2

Gps Takip Sistemi2

GPS Takip Sistemi tüm motorlu araçlarda uygulanabilen ürünlerdir. Dünya üzerinde bulunan nesnelerin konum bilgisi, hız bilgisi vb. farklı bilgilerin Uydular üzerinden alınan veri bilgileri ile tam ve noktasal tespit yapılabilen izleme takip cihazlarıdır. GPS Takip Sistemi ürünleri ile kesintisiz olarak konum bilgisi alabilirsiniz.

GPS Takip Sistemi Nasıl Çalışır?

GPS Takip Cihazları 24 farklı uydu üzerinden çalışmaktadır. Ayrıca Glonass uydularından noktasal tespit yapılması için bilgi alınmaktadır. GPS Takip cihazı takılı olan nesneler pozisyon bilgileri devamlı olarak Uydu üzerinde sorgulamaktadır. Uydular üzerinden gelen konum bilgileri GPS takip cihazı içinde bulunan M2M veri gönderim hatları ile en yakın bulunan baz istasyonuna veri bilgileri aktarılmaktadır. Veri bilgileri arasında konum bilgisi, kontak durumu, yükseklik, zaman bilgisi gibi birçok data verileri baz istasyonları üzerinden GPS takip sistemi sunucularına aktarılmaktadır. Bu veri transferleri sürekli ve düzenli olarak sağlanmaktadır.

 GPS Takip Sistemi Avantajları

GPS takip sistemi takılı olan ürünlerin konum bilgisi anlık olarak tespit edilir. İş organizasyonu için ve sahada bulunan araçların em yakın görev emrine yönlendirilmesi ile iş verimliği artacaktır. Ayrıca GPS takip cihazı takılı olan araçların mesai dışı kullanım bilgilerini anlık olarak mail veya SMS gibi bildirimler ile kontrol edebilirsiniz. Mesa dışı araç kullanımını engellemek ile beraberinde araç bakım ve yakıt giderlerin de önemli ölçüde avantaj sağlanır.

GPS Takip Sistemi Fiyatları

Araç Takip Sistemi Fiyatlar sunucu hizmet süreleri tercihleriniz ile belirlenmektedir. GPS Takip sistemi cihazları 12 veya 24 aylık abonelik süreleri ile satılmaktadır. Satın alınacak takip cihazları içinde veri gönderimi sağlaması için M2M veri gönderim hatları bulunmaktadır. Aksesuar ürün seçimlerinde ürü fiyatları değişkenlik gösterecektir. Motor Blokaj kiti veya Frigofirik araçlarda araç içinde bulunan ürünlerin sıcaklık değerlerinin ölçülmesi, RFİD Sürücü tanıma kiti ürünleri tercih etmenizde araç takip sistemi fiyatı değişkenlik gösterecektir.

GPS Takip Sistemi Fiyatları için firmamızla iletişime geçebilir ve işletmeniz yönelik özel ürün seçenekleri ile araçlarınızı 7/24 takip edebilirsiniz.