Hafriyat Araç Takip Sistemi

Hafriyat araç takip sistemi ile hafriyat taşıyan araçların Belediyelerin öngördüğü alanlara hafriyatları boşaltmaları sağlanmaktadır. Kullanıcı tarafından yapılacak olan tanımlama ile hafriyat araçlarının dorselerinin açılması durumunda anlık bildirimler alınabilmektedir.

Hafriyat takip sistemi ile hafriyat yükü taşıyan kamyonların belirlenen alanların dışında hafriyatları boşaltmaları engellenmektedir. Kullanıcılar hafriyat takip programı sayesinde önceden tanımlama yapılan alanların dışında Kamyon dorsenin açılması durumunda anlık olarak takip edebilmektedirler.

Hafriyat Takip Sistemi

Hafriyat Takip Sistemi

Hafriyat Takip Sistemi Özellikleri

Hafriyat takip sistemi web tabanlı bir programa sahip olup sisteme birden fazla kullanıcı aynı anda bağlanabilmektedir. Ayrıca İOS ve Android uygulamalar üzerinden de hafriyat araçları anlık olarak takip edilebilir ve izlenebilir. 7/24 kesintisiz olarak hafriyat araçlarının lokasyon bilgileri, hız bilgileri, gidilen güzergâh bilgisi birçok veri bilgisine GPS Uyduları üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Hafriyat Takip Sistemi Fiyatları

Satın alacağınız ürün seçeneklerine göre fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Standart araç takip cihazı veya Bataryalı ürün seçenekleri ile hafriyat araçlarınızı kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.  GPS tabanlı Hafriyat takip ve izleme sistemi ürün seçenekleri için firmamızla iletişime geçebilir. Uygun ve Ekonomik Uydu tabanlı cihazlar ile araçlarınızı 7/24 takip edebilirsiniz.

0 cevaplar