SEKTÖRLERE YÖNELİK GPS TAKİP ÇÖZÜMLERİ

Saha operasyonun yönetilmesi ve izlenmesi işletmelere Zaman başta olmak üzere birçok katkı sağlamaktadır. Yakıt giderlerinin kontrol edilmesi, iş süreçlerinin planlanması fazla kilometre ve mesai dışı araç çalışmalarının engellenmesi sayesinde Araç Takip Sistemleri firmalara yüksek değerde operasyon süreçleri için destek verir.

Turuncu GPS takip sistemi çözümleri ile sektörlere yönelik olarak saha konum bilgileri ile beraberinde araç içinden alınan veriler sayesinde farklı sektörlerde hizmet veren firmaların saha yönetimlerinde etkili sonuçlar sunmaktadır.

Sıcaklık Kontrol Sistemi

Soğuk hava taşımacılığı (Frigorifik) yapan sektörlere yönelik geliştirilen çözümler ile araçların saha da hareketleri kayıt altına alınırken araç içinde bulunan Sıcaklık  (Isı) değerleri düzenli olarak takip edilmektedir. Kullanıcılar Web ve Mobil uygulamalar üzerinden araçların konum bilgisini görebildiği gibi araçların sıcaklık değerlerini de takip edebilmektedirler.

Araç iç sıcaklığının minumum ve maksimum değerleri kullanıcılar tarafından tanımlanmaktadır. Belirlenen sıcaklık değerlerin altında veya üstünde oluşabilecek sıcaklık değişimlerinde anlık olarak yetkili kişiler mail yönlendirilmektedir. Kullanıcılar ayrıca sistem üzerinden geçmişe dönük raporlar alabilirler.