Hizmetlerimiz

Slide background

Sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Rent a Car Araç Kiralama Çözümleri

Araç Kiralama firmalarına yönelik özel çözümler ile araç güvenliğini sağlayabilirsiniz. Filo Kiralama veya Günlük araç kiralama hizmeti veren firmalara yönelik özel çözümler ile 7/24 kesintisiz olarak araçlarınızı takip edin. Bataryalı ürün seçenekleri ve uzaktan motor durdurma avantajları ile araçlarınızı takip edin.

Okul Servis Takip Çözümleri

Bölge tanımlama ile araçların belirlenen noktalara yaklaşmaları durumunda Öğrenci Velilerine mesaj ile bildirim sağlayın. Mail, SMS veya Notificasyon bildirimler ile araç belilrnen bölgeye yaklaşmasında otomatik bildirimler sağlayın.

RFID Sürücü Tanımlama Hizmeti

İşletmenizde bulunan Havuz araçlarınızın hangi sürücü tarafından ne zaman ve ne kadar süre kullanıldığını RFİD Sürücü tanıma kiti sayesinde takip edin. Geçmişe dönük ceza veya ihlal yapan sürücülere raporlar üzerinden takip edin.

Soğuk Zincir Takip ve İzleme Çözümleri

Soğuk zincir ile izlenmesi gereken tüm ürünlerin Depolama alanlarındaki sıcaklık ölçümleri ve sevkiyat sırasındaki lokasyon ve ürün sıcaklık bilgileri tek bir ekran üzerinden kontrol edilebilmektir. Araç içinde bulunan ürünlerin sıcaklık değişinmleri daha önceden belirlenen alt ve üst limitlerin dışında olması durumunda araç takip sistemi ekranında anlık olarak bildirim ile kullanıcılar uyarılır ayrıca mail ve notificasyon bildirimler sayesinde ürün sıcaklık bilgileri kontrol altına alınır.

Bizi Arayın