İphone GPS Takip Sistemi

Mobil uygulamalar üzerinden Android veya Apple ürün modellerine uygun olan yapısı ile araçlarınızı tüm mobil cihazlarda kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. GPS Uydu Araç takip cihazları web ara yüzleri ile sabit internet ortamından izlenebildiği gibi mobil uygulamalar üzerinden de anlık takip edilmektedir.

Araçlara takılacak olan takip cihazları kurulum sonrasında sizlere verilecek olan kullanıcı adı ve şifresi ile araçların anlık konum bilgileri, kontak açma kapatma bilgileri, bekleme süreleri gibi birçok veri bilgisi analiz edilebilmektedir. Mobil araç takip uygulamalarından da Masaüstü web ara yüzünde yapılan tüm raporlama işlemleri mobil aygıtlardan İphone ürünleri de dâhil olmak üzere analiz edilebilir.

Ayrıca İphone telefonlar üzerinden araçların motorları uzaktan kontrol edilebilmektedir. Takılacak olan Araç Takip Sistemi cihazları ile uyumu çalışan motor durdurma kiti ile araçlarınızın motorlarını uzaktan durdurabilirsiniz. Ayrıca takılacak olan aksesuar ürünler olması durumunda bilgilerin tamamını cep telefonu üzerinden takip edebilirsiniz.

İphone cep telefonları üzerinden aracın bulunduğu anlık konum noktasına telefonunuz üzerinden gidebilir. Ayrıca sürücü telefon numarası tanımlı olması durumunda İOS uygulama üzerinden tablet veya mobil telefonunuzdan sürücüyü arayabilirsiniz.