Sahada bulunan Ekskavatörler, Kazıcı yükleyiciler gibi farklı iş makinaların sahada yapmış olduğu çalışmalar İş makinesi Takip Sistemi ile anlık olarak gps uydularından gelen veri bilgileri ile anlık olarak takip edilebilmektedir. İş makinaların çalışma süreleri, rölanti süresi gibi birçok veri parametre bilgileri iş makinası sayesinde anlık olarak takip edilebilmektedir.

İş Makinası Takip sistemi cihazları ile tek bir platformda iş makinalarının tüm operasyon süreçlerini yönetebilirsiniz. İş Makinası Takip Cihazı GPS ürünleri operasyon yazılım süreçleri ile entegre olarak çalışması sayesinde bakım, planlama, arıza bildirimi, yakıt tüketimi, motor devri, çalışma saati gibi birçok veri bilgisine iş makinası takip sistemi üzerinden anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

Şantiye alanlarında operasyon süreçleri yönetebilmek ve izleyebilmek için geliştirilen GPS İş Makinası Takip Yazılımı ve cihazları ile tüm süreçleri anlık bildirimler ile yönetebilir ve izleyebilirsiniz. Operasyonun çok daha verimli ve izlenebilir olması açısından Arızaların anlık olarak tespit edilmesi ve operasyon süreçlerine dâhil edilmesi İş Makinasının çalışma verimliliğini artırmaktadır. Şantiye alanlarında arıza bildirimleri, teknik ekiplerin süreç içinde operasyona ne kadar sürede ulaştığı ve yaptığı tüm işlemlerin kayıt altına alınması İş Makinelerinin Sahada olan verimliliğini artırılmasına olanak vermektedir.

İş Makinası Operatörleri

İş Makinelerinin arıza yönetimlerinde Operatörlerin makine arızalarını anlık bildirmeleri İş Makinesi içinde sürüşe başlamadan önce eksik olan unsurları bildirmesi sayesinde sürücülerin sürüşe başlamadan önce veya sürüş sırasında İş Makinesinde oluşan veya oluşacak arızaları anlık olarak bildirmesi makinelerin çok daha verimli ve efektif olarak kullanılmasına olanak vermektedir.

Teknik Ekip

Teknik ekibinizin arıza süreçlerinden anlık haberdar olması sayesinde bakım zamanları İş Makinası Operasyon Yazılımı sayesinde çok minumum süreçlere dönüştürülmüştür. Arızalı makinelerin parça değişimleri operasyon kısmında ne kadar hızlı ve seri olursa makinelerin çalışma saat süreleri de çok daha verimli ve efektif kullanıma imkân verecektir. İŞ Makinası Teknik ekiplerin arıza noktasına ulaşana kadar geçen süre, konum bilgileri ve müdahale edilen zaman ve süreçlerin hepsi Dijital ortamda kayıt altına alınmaktadır.

Merkezi Operasyon Birimi

Merkezi Operasyon birimi Şantiye ve Sahada bulunan İş Makinelerinden gelen tüm verileri tek bir ekran üzerinden kontrol edebilir. İş Makinelerin sahada bulunan konumları, çalışma saatleri, hangi operatörün kullanıldığı, makine arıza bilgisi, arıza bildirim saati, arızanın kimin bildirdiği, arıza türü, arıza resmi vb. birçok veri bilgisi İş Makinesi Operasyon birimine anlık olarak iletilmektedir. Sahada gelen birçok veri bilgisi analiz edilerek ilgili Teknik ekip, satınalma vb. birimlere anlık olarak aksiyon alınarak Şantiye de bulunan İş Makinelerinin arıza süreçleri çok kısa zamanlarda çözümlenmektedir.

İş Makinesi Motor Parametre Verileri

Şantiye içinde bulunan İş Makinelerin uzaktan verileri analiz edilebilmektedir. Canbus uyumlu makinelerde yapılacak olan çalışmalar sayesinde makinelerin toplam yakıt tüketimleri, çalışma süreleri, motor saatleri, RPM bilgisi, Pompa basınçları vb. birçok veri bilgisi İş Makinesi Takip Cihazı Üzerinden Operasyon yazılımına iletilmektedir.

İş Makinesi Takip Sistemi yazılımı ile Şantiye, Maden Ocakları vb. alanlarda çalışan Ağaç Kesiciler, Arazi Kamyonları, Asfalt Döşeyiciler, Bekolu yükleyiciler, Belden Kırmalı Kamyonlar, Boru döşeyiciler, Deliciler, Dozerler, Ekskavatörler, Elektrikli halat sistemli deliciler, Halatlı ekskavatörler, Hidrolik Maden Ekskavatörler, Kompaktörler, Kompakt paletli ve arazi yükleyicileri, Mikro Yükleyiciler, Vinç, Beton dağıtıcı, Motorlu Greyderler gibi birçok İş Makinesinin tüm operasyon süreçleri kusursuz bir şekilde takip edilebilir ve izlenebilir bir yapıya dönüştürülebilir.

Özetle Şantiye veya Maden Ocaklarında çalışan iş makinelerinin sahada daha verimli ve izlenebilir bir yapıya dönüştürülmesi sayesinde Operasyonlarınızı etkili ve verimli yönetebilirsiniz. Saha operasyonun izlenebilir ve yönetilebilmesi sizlere verimlilik ve hız kazandıracaktır.