Kameralı Araç Takip Sistemi izleme sistemi. Online uzaktan görüntülü araçlarınızı takip edin. Araç takip cihazı ile entegre olarak çalışan Mobil DVR sayesinde kusursuz görüntüler alın.

Kameralı Araç Takip Sistemi

Toplu taşıma araçları, Okul servis araçları, Otobüs, Minibüs, Kamyon, Tır gibi birçok kara taşıtında Kameralı araç takip sistemi ile tüm detayları izleyebilirsiniz. Araç takip cihazları ile beraberinde araçların tüm hareketlerini kontrol altına alabilir ve ayrıca araç içi ve araç dışı görüntüleri araç takip sistemi yazılımı üzerinden raporlayabilirsiniz.

Raporlama ekranları ile araçların tüm detaylarını inceleyebilirsiniz. Araçların günlük yapmış olduğu kilometre bilgileri, bekleme süreleri, mesai dışı araç kullanımları, mesai içi araç kullanım süreleri gibi birçok veri bilgisine Kameralı araç takip sistemi ürünleri ile raporlayabilirsiniz. Raporlama ekranlarından PDF veya Excel olarak çıktılar alabilir ve aldığınız raporlar üzerinden analizler ve karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Araçlarınızın için limitler belirleyebilirsiniz. Her araç için ayrı ayrı olmak üzere Mesai saatleri, Bölge tanımlama, hız limiti, günlük kilometre alarmı gibi birçok alarm araç takip sistemi yazılımı üzerinden oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz alarm ve limitler ile belirlediğiniz kullanıcılara mail veya SMS ile bildirimler gönderilebilir.

Kameralı Araç Takip Sistemi Fiyatları

Araç takip sistemi ve Mobil DVR ile hem görüntü hemde konum bilgisi alabildiğiniz Kameralı araç takip sistemi fiyatları aksesuar ve kamera seçimleri ile ürün fiyatları değişmektedir. Araç içinde kullanılacak kamera özellikleri ve sayısı, HDD kapasitesi, araç takip cihazı abonelik süresine göre görüntülü mobil kamera sistemi fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Farklı sektörlere yönelik ürünler ile Kameralı araç takip sistemi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Örnek; Okul Servis Kamera sistemi ürünleri ile veli bilgilendirme hizmeti alabilirsiniz.