Kamyon Kamera Sistemi

Kamyon ve Tır Kamera GPS izleme sistemi ile gün içinde hareket halinde olan Kamyonların yol ve/veya kamyon içi sürücü görüntülerine kamyon kamera sistemi ile izleyebilirsiniz. Geri Görüş veya Geri vites kamerası ile manevralarda daha güvenli görüş açısına sahip olursunuz.

Kamyon Kamera Sistemi

Kamyon Kamera Sistemi

Yüksek tonajlı araçlarda uygulanan Kamyon araç içi veya araç dışı kamera sistemi ile kamyonların sahada yaptığı çalışmaları uzaktan erişim ile kontrol edebilirsiniz. Araç içinde buluna Mobil DVR Kayıt cihazlarında tüm hareket görüntüleri saklanmaktadır. Sistem uzaktan erişim imkânı ile araç görüntüleri geçmişe dönük olarak izlenebilmektedir.

Özellikle Yüksek voltaj ile çalışan, Kamyon, Otobüs, Tır ve çekiciler gibi araçlara yönelik geliştirilen regülatör ve sigorta koruma önlemleri ile uzun süreli kullanıma imkan vermektedir.  Kamyon kamera sistemi ne 4 adet maksimum kamera bağlanabilmekte olup kameralar gece görüş özelliğine sahip olmasından dolayı gece karanlık da net bir görüntü almanıza imkân vermektedir. Mobil araç içi DVR sarsıntı engelleyici yapısı ile HDD daha uzun süreli kayıt altına almasına imkân verecektir.

Araç takip Sistemi ile entegre olarak çalışabilen yapısı ile araçların görüntü kayıtlarının yansıra araç konum bilgilerini, hız bilgisi ve farklı birçok veri bilgisi araç takip yazılım ekranlarından kontrol edilebilmektedir. Araç takip sistemi ekranlarından her araç için ayrı ayrı limit tanımlanması yapılabilmektedir. Tanımlanan hız ve günlük kilometre limitlerinin aşılması durumunda sistem üzerinden uyarı bildirimleri alınabilmektedir.

Kamyon Mobil araç kamerası fiyatları ve ürün seçenekleri için firmamızla iletişime geçebilir. Uygun ve Ekonomik araç içi kamera ve Mobil araç içi DVR kayıt cihazı ürünleri için teklif alabilirsiniz. Tüm platformlardan araçlarınızı takip edebilirsiniz. Web Araç Takip ArayüzüTuruncu Mobil Araç Takip

0 cevaplar