Karavan Araç Takip Sistemi

Karavan hayatını yaşayan özellikle tatili ve gezmeyi seven herkes için Karavan Takip Sistemi ile araçlarınızın tüm aktivitelerini ve detaylarını kontrol altına alabilirsiniz. Özellikle Karavan araçlarında Güvenliğin ön planda olması gereken noktalar bulunmaktadır. Araçlar ile sürekli olarak seyahat edilmesi ve Doğada kamp noktaları vb. alanlarda güvenlik önceliklidir. Ayrıca Seyahatlerinizin tamamını kayıt altına alabilmeniz de sizlere avantaj sağlayacaktır.

Uzaktan Motor Durdurma

Karavan konaklamalarında araçların sabit kalması ve kamp noktalarını gezmeniz esnasında araç güvenliğini motor durdurma özelliği ile sağlayabilirsiniz. Aracınız bilginiz dışında çalışmasını engelleyerek tam bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

Araç takip sistemi ile entegre olarak çalışan uzaktan motor durdurma sayesinde Web ve Mobil uygulamalar üzerinden istediğiniz saatte 7/24 araç blokaj özelliğini aktif edebilirsiniz. Bu özellik hakkında detaylı bilgi için Motor Blokaj yazımızı okuyabilirsiniz.

Seyahat Rota Bilgisi

Karavan ile gezdiğiniz ve dolaştığınız yerlerin konum bilgilerini saklamak istemez misiniz? 1 yıl boyunca çalışarak 10 günlük tatil süresince Karavan kamp noktalarını Google haritalar üzerinden işaretleyebilirsiniz.

Kamp yerlerinin isimleri, görsel resimler ve kamp alanları hakkında yorumlar yapabilir. Sonraki yıllarda yapacağınız seyahatlerde konum bilginizi işaretleyerek beğendiğiniz yerleri tekrar gezebilme imkânına sahip olabilirsiniz. Gezi süresince Sosyal medya hesaplarınız dan paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kapı Açık Kapalı Bilgisi

Farklı bir güvenlik Modu olan kapı açıldı bilgisi ile araç kapılarınızın sizin kontrolünüz dışında açılması durumunda mail ve bildirimler ile anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Araç takip sistemi cihazları ile entegre olan güvenlik Modu sayesinde araç içinde bulunan eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Bu hizmet için aracınızda ekstra kapılardan kablolama işlemi ile süreç tamamlanmaktadır.

Karavan Hakkında detay bilgi için Karavan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

0 cevaplar