Araç takip sistemi hizmetini dilerseniz kiralık olarak kullanabilirsiniz. Araç takip cihazı ürünlerimizi hizmet süresi ile beraberinde satın alabileceğiniz gibi kiralama hizmeti ile araç takip sistemi cihazlarımızı kiralık olarak tercih edebilirsiniz. Kiralık araç takip sistemi fiyatları ve detayları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.


Kiralık Araç Takip Sistemi

Kiralık araç takip cihazı ürünlerimizin müşterilerimizin kullanımı süresi boyunca hizmet almaktadır. Herhangi bir süre sınırlandırması bulunmamaktadır. Kullanıcılar kullandıkları dönem boyunca araç takip cihazı kira ücretlerini öderler. Araç değişikliklerinde servis hizmeti alabilir. Kullanım süresi boyunca araç ilave edebilir veya araç satışlarında kiralık araç takip cihazlarını iade edebilirler.

Kiralık araç takip sistemi fiyatları

Kiralama hizmetlerinde kullanıcılar aylık araç takip cihazına belirlenen bir ücret ödemesi yaparlar. Kiralama hizmet süreleri 30 gün üzerinden hesaplanır. Aylık araç takip cihazı kira bedelinin dışında herhangi bir ücret adı altında farklı bir birime ödeme yapmazlar.

Araç kiralama firmalarının tercih ettiği Kiralık araç takip cihazı motor blokaj desteği ile satışa sunulmaktadır. Kullanıcılar tarafından araçlarının herhangi bir zaman diliminde ulaşılamaması ve istenmeyen durumlarda kullanıcılar kiralık araç takip cihazı ürünlerine yazılım üzerinden müdahale ederek araç motor blokaj emri gönderebilirler.

Kiralık araç takip sistemi fiyatları ve gps kiralık uydu takip cihazları hakkında detaylı ve geniş bilgi için firmamızla iletişime geçebilir, satış temsilcisi arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Rent a car Yazılımı (Web tabanlı rent a car Programı)

Web tabanlı rent a car programı sayesinde araç filonuzu web tabanlı yapısı sayesinde kontrol edebilirsiniz. Rezervasyon ekranları, araç listeleme, kasko ve sigorta poliçe bilgileri ve birçok veri bilgisine Rent a Car Yazılımı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Araç takip sistemi ile entegre olması avantajı sayesinde araç takip sistemi yazılım ekranlarına giriş yapmadan API üzerinden veri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Araç kiralama süresi dolmasına yakın belirlediğiniz zaman diliminde müşterinize bildirimler gönderilebilir.