Konya Araç Takip Sistemi

Konya ili ve Konya ilçelerinden GPS araç takip sistemi ürünleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Araçlarınızı araç takip cihazları ile 7/24 kesintisiz olarak takip edebilir. Günlük yapılan tüm aktiviteleri araç takip sistemi yazılım ekranlarından raporlama ve analiz etme avantajları ile işletmenize ekonomi sağlayın. Araç güvenliği için araç takip motor Blokaj kiti ile koruma sağlayabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Fiyatları Konya

Uygun ve ekonomik araç takip sistemi paket ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. RFİD Sürücü tanıma kiti ile araçların hangi sürücü tarafından kullanıldığını raporlayabilirsiniz. Geçmişe dönük sürücü davranışlarını trafik cezaları gibi birçok veri bilgisini RFİD ürünlerimiz ile takip edebilirsiniz. Araç takip sistemi fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Konya ili ve Konya ilçelerinde araç takip sistemi ile Sokak ve Uydu görüntüleri ile araçlarınızı 7/24 takip edin. Satış ve montaj noktaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Raporlama Seçenekleri

Farklı raporlama seçenekleri ile araçların tüm gün yaptığı hareketleri kayıt altına alın. Günlük yapılan kilometre bilgisi, bekleme süreleri, mesai dışı çalışma süreleri ve kilometre bilgileri, hız bilgileri vb. bir çok veri bilgisine araç takip sistemi cihazları ile Excel veya PDF dökümler alarak raporlayabilirsiniz.

Konya ili ve ilçelerinden GPS araç takip sistemi fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar