Araç Takip cihazları içinde kullanılan ve enerji beslemesi devre dışı bırakılmasında cihazdan veri alınmasını sağlayan yüksek teknoloji ürünlerdir. Şarjlı GPS Uydu Takip sistemi cihazları ile uzun süreli veri alabilirsiniz. Rent A Car, Konteyner takip ve nesnelerin izlenmesi için kullanılır.

Bataryalı araç takip cihazları içinde kullanılan Lityum iyon piller ile uzun süreli ve kesintisiz veri aktarımı sağlanmaktadır. Standart araç takip cihazları ile araçlarınızı takip edebileceğiniz gibi uzun süreli veri gönderim ihtiyaçlarınız için Bataryalı araç takip cihazı ürünleri ile herhangi bir besleme kaynağına ihtiyaç duymadan da araçlarınızın konum bilgileri takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Lityum iyon batarya sahip olan takip cihazları ile Konteyner takip edilmesi, Rent a Car çözümlerinde araç içinde bulunan GPS takip sistemi beslemelerin kesilmesinde veri aktarımında, Nesnelerin seyir halinde ve elektrik beslemesi yapılamayan alanlarda Şarjlı ve batarya sahip olan Araç takip cihazları ile kesintisiz takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Lityum İyon Pil Avantajı

Lityum iyon piller alternatif ürünlere göre içinde bulunan kimyasal ürünler nedeni ile kullanımları daha basit ve ağırlıkları daha düşüktür. Lityum iyon tekrar doldurulabilmesi ve şarj edilmesi ile küçük ve taşınabilir yapıya sahiptirler. Lityum iyon şarj etmek için tamamının boşalmasına gerek yoktur. Sürekli şarj olması veya şarjın kesilmesi Lityum iyon için olumsuz bir sonuç oluşturmaz.

Bataryalı Araç takip Cihazı hakkında detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilir. Ekonomik GPS Araç Takip Sistemi Fiyatları hakkında teklif ve detay bilgi alabilirsiniz.