Yakıt güvenlik sistemleri ile mazot çalınmasını engelleyebilir. Yakıt hırsızlığının önüne geçebilirsiniz. Canbus ve mazot depo kapağı ürünleri ile yakıt çalınmalarını engelleyin.

İşletme giderlerinin büyük bir kısmını oluşturan yakıt giderlerini artık kontrol edebilirsiniz. Özellikle yüksek tonajlı araçlarda (Kamy n, Çekici, Otobüs, Tır) yakıt tüketim bilgileri ve yakıt çalınmalarının önüne geçebilmek işletmenize yüksek mazot faturalarının kontrolünü sağlamnıza olanak verecektir.  Yakıt depo kapağı ve Canbus araç takip kiti ile mazot depolarının kontrollerini sağlayabilirsiniz.

Kurulum ve Montaj

Yakıt güvenlik sistemi (mazot depo kapağı) koruma kiti montajı basit ve kolaydır. Takılacak olan araçların (Kamyon, Çekici, Otobüs, Tır) depo çaplarının 105 mm depo ağzına uygun olması durumunda mazot depo kapağı montajları yapılmaktadır. 105 mm depo kapağı dışında bulunan depolar için ekstra bir aparat veya depo ağızlarının 105 mm çevrilmesi durumunda mazot depo kapağı ürünlerini kullanabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi ile Haberleşme

Araç takip sistemi ile depo kapaklarınızın haberleşebilmektedir. Kablosuz bir yapıya sahip olan depo kapakları RFİD
teknolojisi ile haberleşmektedir. Mazot depo kapağının açılması durumunda depo yakıt güvenlik sistemi depo kapağı içinde bulunan vericiler araç takip cihazına sinyal göndermektedir. Araç içinde bulunan alıcılar depo kapağından gelen bu sinyal ile araç için sesli ikaz vermektedir. Ayrıca depo kapaklarının açılması durumunda araç dörtlü flaşör veya araç kornasına entegre olarak çalışabilmektedir. Her depo kapağının açılmasında depo güvenlik sistemi kiti veri göndermektedir. Araç takip sistemi yazılım ekranında depo kapağının nerede ve ne zaman açıldığını yazılım ekranlarından ve haritalarda görebilirsiniz.

Raporlama Ekranları

Yakıt güvenlik sistemi ürünlerinden gelen veri bilgilerini raporlama ekranlarından takip edebilirsiniz. Depo kapaklarının ne zaman ve nerde açıldığını araç takip sistemi ihlal raporları sayesinde izleyebilirsiniz. Geçmişe dönük sistem üzerinden raporlar alabilirsiniz. Ayrıca ihlal olarak yapacağınız tanımlamalar ile depo kapaklarının her açılmasından mail veya SMS ile bilgilendirme alabilirsiniz. Araç takip mobil uygulamalardan notificasyon olarak bildirimleri alabilirsiniz.

Ürün Modelleri

Yakıt koruma sistemi ürünleri farklı ürün seçenekleri olarak hizmet alabilirsiniz. Standart donanıma sahip olan ürünler veya araç takip sistemi ile entegre olarak çalışabilen yapıya sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.

Mazot Depo Kapağı Fiyatları

Satın almak istediğiniz yakıt güvenlik sistemi ürünleri tercih edeceğiniz ürün grubuna göre fiyatı değişmektedir. Standart donanıma sahip ürünler daha ekonomik fiyatlara sahip olup darbelere ve kilitli yapısı ile güvenlik sağlayabileceğiniz gibi RFİD üzerinden haberleşebilen akıllı depo güvenlik sistemleri ile depo kapaklarının açılmasında anlık olarak bilgilendirilebilirsiniz. Mazot depo kapağı fiyatları için firmamızla iletişime geçebilir satış temsilcilerimizden ücret bilgisini alabilirsiniz.

Uyumlu Olan Araç Modelleri

Mazot güvenlik sistemi ürünleri Kamyon, TIR çekici, Kamyonet ve otobüs gibi yüksek tonajlı araçlara uygundur. Mazot depo kapağı uygun olan araç modelleri aşağıda sıralanmıştır.

  • Daf (105, ATI, CF, XF)
  • Ford (Cargo)
  • Volvo (F, FH, FL, FM)
  • Man (26,33,F2000, TGA, TGS, TGX,
  • Mercedes (Actros, Axor)
  • İveco (Eurostar, Eurotech, Stralis, Trakker)
  • Renault (Magnum, Premium, T)
  • İşmakinaları (Hidromek, Hitachi, Komatsu, Cat, JCB)