Sahada bulunan tüm araçlarınızın operasyonunu anlık olarak takip etmek istemez misiniz? Turuncu Mobil NVR Kayıt Cihazı Ürünleri ile araçlarınızın tüm aktivitelerini canlı anlık olarak uzaktan erişim ile takip edebilirsiniz. Mobil NVR Kayıt Birimleri görüntü işlem kayıt cihazları ile tüm operasyon sürecinizi anlık ve kesintisiz takip edebilirsiniz.

Mobil DVR Kayıt Cihazı ve Mobil NVR Kayıt Cihazı arasındaki temel fark, DVR’nin analog sistemden gelen görüntüleri, NVR’nin ise ağdan gelen görüntüleri depolamasıdır.

Mobil NVR Kayıt Cihazı

MOBİL DVR VE NVR ARASINDAKİ FARKLAR

Mobil NVR Kayıt Cihazı ile video zaten kamerada kodlanmış olduğundan, video çıkışı ağdan direkt olarak sağlanır. Kodlama dijital video dosyalarının bir biçimden diğerine dönüştürülmesidir. Kodlanan video depolama için NVR’ye aktarılır ve bir ağda olduğu gibi uzaktan görüntülenebilir.

DVR cihazında ise kodlama kameralarda değil, DVR’da yapılır. Analog iletim sayısal olarak sıkıştırabileceğinden, DVR cihazları kameranın yakınında bulundurulur.

Bir Mobil NVR Kayıt Ünitesi, bir ağdaki herhangi bir yere yerleştirilebilir. Bunun en önemli bir yararı bir ağ başarısızlığa uğradığında verilerin korunma kabiliyetidir.

NVR cihazlardaki harddisk kapasiteleri DVR cihazlara nazaran daha yüksek ve genişletilebilir bir yapıya sahiptir. NVR cihazlara yüksek kapasiteli harici harddisk ve depolama üniteleri kolay bir şekilde ilave edilebilirken; DVR cihazlarda hard disk kapasitesi daha sınırlı bir şekilde genişletilebilir. Bu da NVR cihazlarında güvenlik kamera kayıtlarının, DVR cihaza istinaden daha uzun süre saklanabilmesini sağlar.

Mobil NVR Kayıt Birimi cihazlarında görüntüler daha az yer kapladığından depolama maliyetleri düşer. Uzaktan mobil izleme de daha düşük kapasiteli data hattı yeterli olurken aynı işlemi DVR da yapabilmek için çok yüksek kapasiteli internet paketi olan data hattı gereklidir. Örnek; NVR’da aylık 4 GB veri hattı yeterli iken DVR’da 25-30 GB’lık paket gereklidir.

Mobil NVR kayıt cihazı ile isteğe göre ekstra özellikler eklenebilir. Değişik konumlardaki veya araçlardaki kamera görüntüleri tek bir merkezde ve ekrandan izlenebilir(MOBESE özelliği) şeklinde.

MOBİL NVR ÖZELLİKLERİ

Tek Hat ile Görüntü Aktarımı
Tek sim kart üzerinden hem Araç Takip Cihazı ile aracınızın konum bilgisi, kontak açma kapatma bilgisi vb. birçok farklı veri bilgisi alınabildiği gibi Mobil NVR Kayıt cihazı görüntüleri de aynı sim kart üzerinden izlenebilmektedir. Bu sayede Tek bir sim kart ücreti ödeyerek he iki ürünü kullanabilirsiniz.
Wifi ile Veri Transferi
Mobil NVR Kayıt Cihazları Wifi üzerinden haberleşerek cihazların içinde bulunan görüntüleri Wifi üzerinden erişebilir ve görüntüleri kendi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Örnek olarak ; İşletmenizde bulunan Wifi alanına giren araçlara Mobil NVR Yazılımımız üzerinden ulaşarak HDD kayıtlı bulunan görüntüleri kendi bilgisayarlarına indirebilirsiniz.
Pik Voltaj Koruması
Araçlarda ilk kontak açıldığında tüm sisteme yüksek bir enerji salınımı olmaktadır. Bu genel olarak Pik Voltaj olarak tabir edilen bir oluşumdur. Ürünler içinde bulunan Koruma devreleri sayesinde araç içinde kontak açıldığında oluşacak olan yüksek voltajdan ürünlerin zarar görmemesi engellenmektedir.
Araç Takip Cihazı İle Entegre NVR
Mobil NVR Kayıt ünitesi içinde bulunan GPS araç takip cihazı ile tek bir ürün üzerinden hem online görüntü izleyebilir hemde araçlarınızın konum bilgilerini takip edebilirsiniz. Araçların sadece konum bilgisi değil aynı zamanda hız, kontak, günlük km vb. bilgilere anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Araç içi İnternet Yayını Yapabilme
Araç içinde kullanıcılarınız kullanması için internet yayını yapabilirsiniz. Mobil NVR özellikleri arasında bulunan bu avantajı ile müşterileriniz araç içinde internet yayınından faydalanabilirler. Bu özelliği kullanmak tamamı ile sizin kontrolünüzde bulunmaktadır.
8 Kameraya Kadar Destekleme
Mobil NVR Kayıt birimlerine 8 adet kamera bağlayabilirsiniz. NVR Kayıt cihazları 8 Adet kamerayı destekleyebilmesi sayesinde aracınızın her noktasından görüntü alabilirsiniz.
Kablosuz Kamera Bağlayabilme
Ürünümüze Kablosuz kamera bağlayabilirsiniz. Bu araç için kablo çekilmeden veri transferine olanak sağlamaktadır. Sadece Mobil NVR Kayıt cihazı ile bağlantısında kullanacağınız kablo ile bu desteği kullanabilirsiniz.
Ek Sensör Bağlayabilme
Sadece Görüntü aktarımı değil aynı zamanda MOBİL NVR KAYIT CİHAZI üzerinden araç içinde takılacak olan sensörlerden (Kapı, Sıcaklık vb.) gelen tüm veriler sistem üzerinden analiz edilebilir ve incelenebilir bir yapıya dönüştürülebilir.

Mobil NVR Kayıt Cihazı Fiyatları

Mobil NVR Kayıt Cihazı Fiyatları satın alacağınız ürün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Araç içinde kullanmak istediğiniz İP Kameralar, montaj noktası, araç içinde kullanacağınız araç içi monitör vb. etkenler Mobil NVR Araç içi Kayıt Cihazı Fiyatlarını etkileyen unsurlar arasındadır. Firmamızdan Mobil NVR Kayıt Cihazı Fiyatları için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek ürün fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Ürün Teknik Özellikleri

Network
Ethernet1RJ-45 port (10/100M)
2G/3G/4GDahili 3G/4G (opsiyonel)
WifiDahili WIFI
GpsDahili GPS (opsiyonel)
Network FonksiyonlarıTCP / IP, UDP, DHCP, DNS, IP Filtresi, PPPOE, DDNS, FTP, E-posta, Alarm Sunucusu
Maksimum Kullanıcı Erişim256 kullanıcı
Akıllı TelefonIOS, Android, Windows
Playback ve Yedekleme
PlaybackVideo, Video ve Ses
Arama ModuZaman / Tarih, Kayıt Türü ve Tam arama
Playback FonksiyonuOynat, Duraklat, Durdur, Geri sarma, Sonraki dosya, Önceki dosya, Sonraki kamera, Önceki kamera, Tam ekran
Yedekleme ModuUSB Cihazı / Network / Harici HDD/ SD Kart
Kayıt
Video Ses SıkıştırmaG.711A
Çözünürlük1080P(1920×1080)/720P(1280×720)/D1(704×576/704×480)/HD1(352×576/352×480)/2CIF
(704×288/704×240)CIF(352×288/352×240)/QCIF(176×144/176×120)
Frame OranıMaks. 100 Mbps
Bit Oranı48~8192Kb/s
Kayıt ModuManuel, Durdurma, Otomatik (Araçların Çalışması ile Birlikte)
Kayıt Aralığı1~120 dk. (Varsayılan: 10 dk.) Post-Alarm, Ön-Kayıt: 1~30 sn Pre-Alarm, Son-Kayıt: 10~300 sn., istenilen aralıkta ilk kayıttan başlayıp eski kayıtların üzerine yazma.
Video Algılama Alarm
Tetikleyen OlaylarPanik Butonu(Mobil NVR cihazı içerisinde yaptığı kayıtları belirtilen bir IP adresine otomatik olarak kopyalama), Anlık Görüntü Kayıt
Video Algılama Hareket Algılama, Video Kaybı ve Kamera Boş
Mobil NVR Kayıt Özelliği
Ana İşlemciMediaTek mikro işlemci
İşletim SistemiOpen VRT
Video & Ses & Görüntüleme
İP Kamera Girişi8 IP Kamera Desteği
SesKameradan Ses Kayıt Özelliği
ArayüzWifi Üzerinden Kamera Görüntü Aktarımı
Çözünürlük1920×1080, 1280×720, 960×768
Bölünmüş Ekran1/4
Depolama & Arayüz & Sertifakalar
Harici HDDHarici depolamayı destekleme
Sd Kart1 SD Kart
USB1 Giriş USB 3.0
TSEN 50155Var
E-Mark (ECE Regülasyon 10)Var