Mobil Saha Satış Programı

Sahada bulunan ekiplerinizi Satış, Teknik servis, tahsilat vb. gün içinde yapılması gerekli olan tüm aktivitelerinizi Mobil Saha Satış Programı ile kontrol edebilirsiniz. Saha Satış Uygulamaları arasında olan Mobil Ekip Satış Yazılımı sayesinde plasiyer personelinizin tüm işlemleri artık çok daha kolay.

Mobil Saha Satış ProgramıMobil Saha Satış Programı ile tüm ekibinizin artık çok daha koordineli ve hızlı karar verme sürecine taşıyın. Sahada bulunan ekip üyeleri telefonları üzerinden indirecekleri Mobil Saha Satış uygulaması sayesinde saha verilerinin tümünü anlık olarak gerekli birimlere aktarabileceklerdir.

Saha yönetim yazılımı uygulaması arasında olan Mobil Saha Ekip Yönetim yazılımı bir SAS yazılımı olması sayesinde tüm gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanabileceksiniz. Web tabanlı yönetim ekranı sayesinde Saha aktivitelerini tüm detayları ile anlık bildirimler sayesinde analiz ve izleyebileceksiniz.

Mobil Saha Satış Programı Avantajları?

Mobil Saha Satış Programı ile herhangi bir ekstra cihaza gereksinim kalmadan tüm akıllı telefonlara uyumluluğu sayesinde donanım maliyeti gerekli olmadan kullanabilirsiniz.

Anlık olarak sahada olan tüm birimlerin kendi aralarında görüşme ve yapılan işler hakkında anlık olarak bilgilendirme alabilirler. Bu avantajı sayesinde sahada çok daha basit ve kolay bir şekilde süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Bildirim özellikleri sayesinde müşterilere teslim edilen ürün veya hizmetler, servisler vb. sahada yapılan tüm aktivitelerden işletme sahipleri haberdar olabilirken. Müşterilerinize de ayrıcalık sağlayabilirsiniz. Örnek olarak verilen bir teknik servis sonunda müşterinize teknik servis ve saha ekibiniz hakkında yorum veya anket doldurmasını isteyebilirsiniz.

Araç Takip ile entegrasyonu sayesinde personelin tüm aktiviteleri araç takip cihazları üzerinden kontrol edilebilmektedir. Saha Personelin rotaları, görüşmeleri, toplantı ve teslimatları ve tüm detaylar analiz edilebilir ve incelenebilir bir yapıya geçmektedir. Araç Takip Sistem Fiyatları hakkında detaylı bilgi ve paket fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Mobil Saha Satış Programı Fiyatları?

Mobil Saha satış yönetim yazılımı bir SAS yazılımıdır. Aylık olarak kullanıcı başına abonelik ücreti ödenerek saha yazılım programını kullanabilirsiniz.  Mobil Saha Satış Programı Fiyatları hakkında detaylı bilgi ve hizmet içerikleri için satış temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz.

Mobil Ekip Saha Satış Programı Özel Çözümler?

Şirketinizde Saha Yönetimi Yazılımı konusunda yapısal ve özel çözümler talep etmeniz durumunda size özel ekip saha yönetim yazılım desteği sağlanmaktadır. Şirket birimlilerinizin koordineli çalışabilmesi ve saha ekiplerinin yönetimine katkı sağlaması adına size özel Ekip Yönetim Yazılımı ile ihtiyaçlarınızı tam ve sağlıklı bir şekilde yönetebilirsiniz.  Ekip üyelerinin tüm süreç yönetimleri ve saha aktivitelerini Mobil Ekip Saha Satış Programına ilave edilecek modüller sayesinde

0 cevaplar