Motor Blokaj Nedir ?

Motor blokaj araç takip cihazı ile entegre olarak çalışan ürünlerdir. İstenmeyen durumlarda hırsızlık, aracın acil durdurulması vb. durumlarda araçların motorlarını uzaktan durdurabilirsiniz.

Araç takip sistemi ile araçların takip edilmesi ve kontrolü sağlanması ile anlık olarak araçlarınızı takip edebilirsiniz. Araç takip sistemi aksesuar ürünleri arasında bulunan motor durdurma kiti ile araçlarınızın güvenliği sağlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Araç takip cihazı kurulum esnasında araç takip ile entegre olarak çalışan motor durdurma kiti montajı yapılması gerekmektedir. Kurulum sonrasında size verilecek bir kullanıcı adı ve şifre ile web ve mobil uygulamalar üzerinden araçlara motor blokaj komutu gönderilerek araçların motorlarının uzaktan durdurulması sağlanmaktadır. Araç lokasyonun fark etmeksizin 7/24 araçların kontrolü uzaktan sağlayabilirsiniz.

Hangi Araçlara Uyumludur

Araç takip motor blokaj kiti tüm araçlara uyumludur. 12 ~ 36 volt arası çalışma yapısına sahip olan motor blokaj kiti ile araçlarınızın güvenliğini 7/24 kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

 

0 cevaplar