Araç takip sistemi ile çalışabilen GPS araç takip cihazı aksesuar ürünlerin den biri olan Motor Blokaj kiti Rolesi ile araçların istenmeyen durumlarda uzaktan araç motorların çalışmasını engelleyebilirsiniz.

GPS uydu takip sistemi ile araçlarınızı kesintisi olarak araç takip sistemi yazılım ekranlarından takip edebileceğiniz gibi araçlar için sektörlere yönelik özel çözümler ile farklı sektörlere uygun özellikleri sayesinde araçlardan detaylı bilgi alabilir veya uzaktan araç yönetimini sağlayabilirsiniz.

Motor durdurma Rolesi ile araçların istenmeyen durumlarda uzaktan motorlarının bloke edilmesine imkân vermektedir. Araç takip sistemi ile entegre olarak çalışabilen ve araç takip aksesuarları arasında bulunan Motor Blokaj Rolesi ile araçların motor hareketini uzaktan araç takip sistemi yazılımı üzerinden durdurabilirsiniz.
Özellikle Araç kiralama (Rent A Car) sektöründe bulunan firmaların tercih ettiği Motor durdurma Rolesi ile araçların istenmeyen durumlarda motorlarının çalışması engellenmektedir. Bireysel kullanımlarda araçların çalınmasına karşın etkili bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

Motor Blokaj Rolesi çalışma mantığı hakkında detaylı bilgi ve ürün fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uygun ve Ekonomik Araç Takip Sistemi Fiyatları için satış temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.