Motosiklet Takip Cihazı Çalınmaya Karşı Etkilimi

Motosiklet takip cihazı ile motor çalınmalarını engelleyebilirsiniz. Motor Blokaj özelliği, G-Sensör ve Bataryalı ürünler ile motosikletlerin izi güvende tutabilirsiniz. Bildirimler ve Vale ve Bölge Tanımlama Özelliği sayesinde belirlediğiniz alan dışına çıkan motosikletin bilgilerini anlık olarak alabilirsiniz.

Motosikletlerin çalınması basit ve kolaydır. Emek verip satın aldığınız motosikletler dışarda tam güvende olmadıkları bir gerçektedir. Siz ne kadar önlem alsanızda motorların çalınmalarını engellenmemektedir. Elbette hırsızlığa karşı güvenlik önlemi almanız gerekmektedir.

GPS motosiklet takip cihazları ile motosikletinizi hırsızlara karşı koruyabilirsiniz. Özel olarak üretilen Motosiklet takip cihazları sayesinde motorlarınızın güvenliği korumada katkı sağlayabilirsiniz. Takılacak olan GPS uydu takip cihazı ile motorlarınızın yerini 3 metre sapma payı ile takip edebilirsiniz. Ayrıca gün içinde yapmış olduğunuz tüm aktiviteleri raporlayabilirsiniz.

Motosiklet takip cihazı ile yapabileceklerimizi kısaca aşağıda açıklamaya çalışacağız.

Hareket Algılama (G-Sensör)

Tüm motosikletler kullanılan takip sistemi ürünlerinde G-Sensörlü ürünle bulunmaktadır. G-Sensör sayesinde motosikletin düşmesi, kontak kapalı durumunda hareket ettirilmesi, ani savrulma gibi birçok bilgi G-Sensör aracılığı ile alınabilmektedir. Ayrıca motosiklet takip cihazı içinde bulunan bataryanın uzun süreli veri aktarabilmesi içinde G-Sensör özelliğinden yararlanılmaktadır.

 

Alan (Bölge) Tanımlama

Alanları siz belirleyebilirsiniz. Örnek ev, İş vb. alanları belirleyebilir. Bu bölge dışına çıkan motosikletlerde anlık olarak bilgi alabilirsiniz. Bölge tanımlama sayesinde motosiklet güvenliğini sağlayabilirsiniz.  Örnek olarak İstanbul içi tanımlayabilir veya bir semt olabilir belirlediğiniz bölge dışına çıkan motosikletiniz den anlık olarak bildirimler alabilirsiniz.

 

Vale Özelliği

Örnek motosikletinin ile bir seyahate çıktınız. Kalacağınız yerde motosikletinizi park ettiniz. Mobil uygulama üzerinden park ettiğiniz alan için güvenli bölge oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız güvenlik bölge dışına motosikletin çıkması (Çekilmesi, sürüklenmesi vb.) durumunda size notificasyon olarak bildirim gelecektir. Bu avantaj ile herhangi bir şekilde hırsızlık veya motorun başka bir araca yüklenmesi gibi durumlarda tarafınıza anlık olarak bilgi verilecektir.

 

Bildirimler

Tüm güvenlik özellikleri için bildirim alabilirsiniz. E-Mail, SMS veya notificasyon bildirimleri ile anlık olarak haberdar olursunuz. Bu sayede kısa sürede motosikletin konum bilgisini tespit edebilir ve motosiklet hırsızlığını engelleyebilirsiniz.

 

Batarya

Tüm modellerimizde Batarya mevcut olup akünün bitmesini engelleye teknolojiye sahiptir. Akıllı yapısı ile siz kontağı kapatmanız durumunda takip cihazı uyku moduna geçer bu avantajı ile uzun süreli veri gönderimi sağlanmaktadır. Siz kontağı açmanız durumunda veya herhangi bir şekilde sarsıntı olması durumunda akıllı yapısı sayesinde motosiklet takip cihazı anlık veri atmaya başlayacaktır.

 

Su Geçirmez Yapı

Su geçirmez dış etkenlere karşı korumalı model ile su ve toza dayanıklı bir üründür. IP66 koruma sınıfına sahip olan takip cihazı ile uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

Motosiklet takip sistemi hakkında detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ürün fiyatları ve özellikleri hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

0 cevaplar