Neden Araç Takip Sistemi

Günümüzde artan rekabet koşulları iş verimliliğinin daha ön plana çıkmasına neden olan faktörler arasındadır. Yakıt maliyetleri, personelin verimliliği, araç bakım giderleri ve şirket için filo yönetim organizasyonlarının başta olmak üzere araç takip sistemleri bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Mesai Dışı Kontrolü

Araç takip sistemi sayesinde araç takip cihazı takılı olan araçların mesai dışı kullanımları sistem sayesinden kontrol altına alınabilir. Personel mesai dışı kullanımları günlük, haftalık veya aylık bazda istenilen saat aralığında araç takip sistemi yazılımı üzerinden raporlanabilir.

Yakıt Tasarrufu Sağlayın

Kilometre kontrolü sayesinde araçlarının gün içinde kat ettiği yolu kontrol edebilir. Ay sonunda alınan yakıt tutarları ile karşılaştırabilirsiniz. Mesai dışı kullanımlardan doğacak yakıt giderlerini mesai dışı kullanım raporları ile kilometre bazında belirlediğiniz iki tarih ve saat bilgisi olarak alabilirsiniz. Araçların rölantide durma sürelerini araç takip rölanti raporları üzerinden alabilirsiniz. Rota dışı kullanımları görebilir kısa rota yerine sürücünün farklı rota seçiminden kaynaklanan yakıt giderlerinden tasarruf edebilirsiniz. Yakıt Güvenliği

Personel Verimliliği Artırın

Gps araç takip sistemi sayesinde sürücülerin hangi noktada ne kadar süre beklediği bölge raporları ekranından izlenebilir. Sürücülerin müşteri ziyaretleri daha önceden tanımlanan bölgesel ve poligonik sınırlandırmalar ile ne zaman giriş yaptığı, ne zaman çıkış yaptığı ve ne kadar süre belirlenen bölgede kaldığı araç takip sistemi yazılımı üzerinden takip edilebilir.

Sürücü Kontrolü Sağlayın

Sistem sayesinde sürücünün araç kullanım davranışlarını analiz edebilirsiniz. Mesai dışı kullanımlar, hız limiti ihlalleri, güzergâh dışı kullanım, ani durma ve kalkış vb. birçok veri bilgisini araç takip sistemi yazılımı sayesinde anlık ve geçmişe dönük raporlamalar ile takip edebilmeniz mümkündür.

İş Organizasyonu

Sahada bulunan araçlarının anlık konum bilgisinin alınabilmesi. Şirket komuta merkezinden en yakın aracın hizmet alınacak bölgeye yönlendirilmesinde destek sağlayacaktır. Bu sayede müşteri memnuniyeti, yakıt giderleri ve mesai zamanının doğru kullanılmasına yardımcı olacaktır.

Araç ve Ürün Güvenliği

Motor blokaj özelliği ve araçların konum bilgilerinin sürekli olarak takip edilmesi. Araçların istenmeyen durumlar ve çalınması durumunda uzaktan araç motoruna müdahale edilebilir ve çalınması engellenebilir. Araç içinde bulunacak olan ürünlerin ve aracın güvenliği sağlanabilir.

Geniş ve detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilir. Uygun ve ekonomik Araç Takip Cihazı Fiyatları ile araçlarını 7/24 kontrol edebilirsiniz.

 

 

0 cevaplar