Okul Servis Kamera Sistemi ile okul servis araçlarının içinde buluna öğrencilerin araca biniş ve inişleri kayıt altına alınabilmektedir. Ayrıca araç takip sistemi ile entegre olarak çalışabilen yapısı ile araçların tüm hareket detayları gün içinde izlenebilmektedir. Araç içi kamera Okul Servis Yönetmeliği ne uygun olan yapıya sahiptir.

Okul Taşıtı Kamera Sistemi Fiyatları

Okul servisi kamera sistemi ile okul taşıtlarının araç içindeki görüntüleri kayıt altına alınabilmektedir. Okul servis aracına takılacak olan minimum 3 adet araç kamerası sayesinde aracın ön görüntüsü, aracın arka kısmı ve araç içi görüntüsü kayıt altına alınmaktadır. Arka kamera sayesinde öğrencinin aracın arkasından geçmesi durumunda güvenlik sağlanır. Araç Ön kamera ile kaza anında kayıt alabilme Araç içi kamera ile araç içi kayıt edilmektedir.

Araç İçi Mobil DVR

Mobil DVR ürünleri ile araç içi ve araç dışı kameralardan gelen tüm veriler Mobil Kayıt cihazı içinde bulunan HDD sayesinde depolanmaktadır. Mobil DVR sarsıntı ve regülatör devreleri ile araç içinde stabil olarak kayıt almasına imkan vermektedir. Online uzaktan erişim seçenekleri ile web ve mobil uygulamalar üzerinden Mobil DVR görüntülerine ulaşılabilmektedir. Kullanıcılar geçmişe dönük görüntüleride araç içi kamera sistemi sayesinde izleyebilmektedir.

Araç Takip Sistemi ile Entegre

Araç takip sistemi ile ayrıca araçların tüm hareketleri gün içinde kayıt altına alınabilmektedir. Veli bilgilendirme sistemi sayesinde sabah öğrencilerin evlerinden alınması ile ilgili olarak veli bilgilendirme ile velilere mail veya SMS ile bilgilendirme sağlanmaktadır.

Araç Filo Yönetimi

Araçların tüm yasal zorunlulukları olan Vergi, Kasko, Araç Bakım giderleri gibi birçok veri bilgisi araç filo yönetim sistemi ekranlarından girilebilmektedir. Girilen veri bilgileri sayesinde araç bakım süreleri veya kasko ve diğer yasal yükümlülüklerin ödenme tarihinde kullanıcılara bildirimler sağlanmaktadır. Filo takip sistemi ile araç filonuzun tüm yasal zorunluluklarını takip edin.

Okul Servis Kamera Sistemi Fiyatları

Servis araçlarına yapılması zorunlu hale gelen araç içi kamera ürünleri satın alacağınız kamera sayısı na orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Okul taşıtı kamera sistemi fiyatları ve fiyat teklifi için firmamızdan Okul Servis Kamera Sistemi Fiyat teklifi isteyebilirsiniz.