Okul Taşıtı Kamera Sistemi Fiyatları

Araç içi kamera sistemleri ile araç içi ve araç dışında görüntüleri kayıt altına alabilirsiniz. Okul yönetmeliği ile belirtilen kriterlere uygun olarak araç içi kamera sistemi ürünleri ile tüm hareketleri geçmişe dönük görüntü kayıtları ile izleyebilirsiniz.

Okul Taşıtı Kamera Sistemi Fiyatları


Okul Taşıtı Kamera Sistemi Bileşenleri

Okul taşıtlarında araç içi kamera lar ve araç içinde kullanılacak olan Mobil DVR üniteleri ile kayıtlar depolanmaktadır. Ayrıca sürücü önünde bulunan7” inç monitörler ile sürücülerin araç içi görüntüleri araç içinde görmesine imkân vermektedir. Ayrıca Mobil Kayıt cihazı içinde bulunan HDD ile tüm görüntüler kayıt altına alınır. Araç içinde kullanılacak Gece görüşlü veya standart araç içi kameralar ile gelen veriler HDD üzerinde kayıt altına alınır.

Okul Taşıtı Mobil DVR Avantajı

Araç içinde kullanılacak Kayıt cihazlarının otomotiv kriterlerine uygun bir yapıda olması gerekmektedir. Standart ev tipi DVR kayıt cihazlarından çevrilen ürünler ile Mobil DVR kayıt cihazları arasında oluşan fiyat farkları vardır. Belli başlı ayrıştıran özellikler ise;

  1. PİK Voltaj
    1. Araç içinde kontak açılmasında oluşacak olan PİK Voltaj (Araç kontağının açılması ile oluşan yüksek voltaj) engellenebilmesi bu sayede ürünlerin yüksek voltaja maruz kalmasının önüne geçilir. Cihaz içinde bulunan regülatör devresi sayesinde oluşan yüksek voltaj absorbe edilir.
  2. Sarsıntı Engelleme
    1. Araçlar sürekli hareket halinde olmasından dolayı araç içinde bulunan Mobil DVR lar sürekli olarak sarsıntıya maruz kalmaktadır. Bu sebeple mobil DVR larda özelikle HDD nin zarar görmemesi için Sarsıntı önleyici yapıya sahip olması gerekmektedir.
  3. Sigorta Koruması
    1. Cihazın yüksek voltajlarda zarar görmemesi için yapısal değişiklikleri arasında olan Sigorta koruması ile iki kademli yüksek voltaja karşı güvenlik sağlanmaktadır. Sigorta üzerinden gelen akım engellenerek Regülatöre yüksek voltaj gelmeden cihaz kendisini korumaya almaktadır.

Uzaktan (Online) Erişim

Okul taşıtı kamera Sistemi online izleme veya lokal araç içi izleme ile satın alabilirsiniz. Online izleme yapılması durumunda Mobil DVR içinde bulunan Veri gönderim Data hattı üzerinden iletişim sağlanmaktadır. Erişim olmaması durumunda veri gönderim hattına ihtiyaç duyulmamaktadır.

Ürün fiyatı taleplerinizde proje bazlı olarak hizmet verilmesinden dolayı firmamızdan Okul Taşıtı Kamera Sistemi Fiyatları teklifi isteyebilirsiniz. Online izleme ve uzaktan erişimi olmadan sunulan araç içi kamera modellerinden tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar