Online araç takip sistemi ile araçlarınızı GPS Uydularından takip edebilir ve izleyebilirsiniz.  Araç takip sistemi ile araçlarınızın sahadaki tüm hareketlerini tek bir ekran üzerinden izleyebilirsiniz. Online web veya mobil uygulamalardan kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Araç takip sistemi işletmelere yakıt ekonomisi başta olmak üzere araçların sahada tüm hareketleri kayıt altına alınmaktadır. GPS uydularından alınan anlık konum bilgileri sayesinde online veri aktarımı araç takip cihazı içinde bulunan M2M hatları üzerinden veri transferi sunuculara sağlanmaktadır.

Sunuculara Online olarak gelen araç takip cihazı verileri sunucularda kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca sadece araç takip cihazından gelen hız, kilometre, yükseklik bilgilerinin yanı sıra araç içinde bulunan farklı Sensör bilgileri ile araç takip sunucularına anlık olarak aktarılmaktadır. Kullanıcılara verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile kesintisiz olarak Web ve mobil uygulamalardan kullanıcılar araçlarını takip edebilir ve izleyebilirler.

Raporlama ekranları ile geçmişe dönük araçlarınızın tüm hareketlerini inceleyebilirsiniz. Animasyon ekranlarından araçların hareket bilgilerini haritalar üzerinden geçmişe dönük olarak takip edebilirsiniz. Excel veya PDF dosyaları üzerinden tüm detayları analiz edebilirsiniz. Araçlarınızı için ayrı ayrı tanımlamalar yapabilirsiniz. Bölge ve alan tanımlaması, mesai dışı ve mesai içi araç kullanımı, hız limit aşımları, bekleme süre aşımları, günlük kilometre aşımları gibi birçok ihlal bilgisine araç takip sistemi yazılımı üzerinden anlık bildirimler alabilirsiniz.

Mobil DVR ile araçlarınızın içine yerleştirilecek olan Araç içi kamera ürünleri ile araçlarını uzaktan online olarak izleyebilirsiniz. Araç içinde alınacak görüntüleri web ve mobil uygulamalar üzerinden takip edebilirsiniz.  Araç takip sistemi fiyatı ve ürün detayları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.