Oto Hırsızları için araç takip sistemi önlem sağlar mı?

Araç takip ve izleme sistemleri her ne kadar şirketler tarafından tercih edilen ürünler olmasına karşın bireysel olarak araçların güvenliğini sağlamak isteyen kullanıcılar tarafından da araç takip cihazı ürünleri tercih edilmektedir. Şirketler araçların tüm aktivitelerini sahada kontrol altına almalarının yanısıra araç takip sistemi cihazı ürünleri ile de araç içinde bulunan ürünlerin güvenliğini sağlayabilirler.

Araç takip sistemi ile araçların çalınmasını önleyebilirsiniz. Elbette ne kadar tedbir ve güvenlik önlemi almış olsanızda çalınmalarını engellemeniz gerçekten zor bir durumdur. Fakat takılacak olan GPS araç takip sistemi ile önleminizi alabilirsiniz. Peki araç takip sistemi hırsızlıkların önüne nasıl geçiyor ve neler yapabilirsiniz araç takip sistemi cihazları ile ?

Bölge Tanımlama

Aracınız için bir alan belirleyebilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bu alan dışına çıkan aracın bilgisini anlık olarak mail, sms veya notificasyon bildirimleri ile hem web sayfasından hemde mobil uygulamalardan anlık olarak bilgi alabilirsiniz.

Bataryalı olan Araç Takip Cihazları

Dâhili bataryalı ile araç takip cihazı nda elektrik kesintisi olması halinde cihazdan güncel veri alabilirsiniz. Araç takip cihazını istenmeyen durumlarda beslemesinin kesilmesi durumunda Gps takip cihazı içinde bulunan dâhili batarya ile sürekli olarak bilgi alabilmen imkânınız vardır.

Motor Blokaj Sistemi

Araç takip sistemi ile entegre olarak çalışabilen bir yapıya sahip olan motor blokaj durdurma özelliği ile araçların istenmeyen durumlarda uzaktan motorların durdurulması da araç hırsızlıklarının önüne geçebilmeniz için size avantaj sağlayacaktır.

Vale Modu Özelliği

Vale modu özeliği ile araçların valeye bırakılması veya gitmiş olduğunun bir noktada bıraktığınız araçların aynı şekilde güvenliğini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken aracın bulunduğu nokta ile belirleyeceğiniz güvenli alandır. Araç takip vale modu ile belirlenen güvenli alanın dışına çıkan aracınızda anlık bildirim alabilirsiniz.

Kontak Açma Kapama Bildirimi

Kontak açma kapatma bildirimleri ile araçlarınızın her kontak açmasında ve kapamasında bildirimler alabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz zamanların dışında araç kontağının açılmasında araç takip sistemi yazılımı üzerinden bildirimler alabilirsiniz.

Kısacası araç takip sistemi ürünleri ile araçların çalınmasının önüne geçebilirsiniz. Araç takip sistemi fiyatları ve özellikleri için firmamızla iletişime geçebilir. Uygun GPS Uydu takip cihazı paketleri ile araçların güvenliğini sağlayabilirsiniz.


Oto Hırsızları için araç takip sistemi önlem sağlar mı?

0 cevaplar