Rent a car yazılımı ihtiyaçlarınıza yönelik özel çözümler ile işinize katkı sağlar. Web tabanlı filo kiralama programı ile tüm kiralama süreçlerini takip edin ve izleyin. Oto Kiralama programı fiyat ve detaylar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Rent A Car Yazılımı

Bulut Tabanlı Yapı

Web tabanlı yapısı ile dilediğiniz her noktadan Rent a car yazılımı ile tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre ile herhangi bir program bilgisayarınıza yüklemeden oto kiralama programına ulaşabilir ve tüm araç kiralama süreçlerini takip edebilir ve iş akışlarınızı izleyebilir, bildirim ve uyarılar alabilirsiniz. Rezervasyon ekranları ve muhasebe raporları ile tüm işletmenizi kontrol altına altına alabilirsiniz.

Rezervasyon sürecinden başlayıp, satışa dönüşmesine kadar geçen tüm süreçleri kontrol edebilirsiniz. İptal olan rezervervasyonları satışa dönüşenleri takip edebilirsiniz. Farklı raporlama ekranları ile hangi araçtan ne kadar gelir elde ettiğinizi hangi aracı ne kadar süre kiraya verdiğiniz gibi birçok veri bilgisine tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Web tabanlı yapısı ile tüm bilgilere istediğiniz noktadan ulaşabilirsini

Entegrasyon (APİ)

Firmanızda kullanmış olduğunuz farklı programlar ile entegre olarak çalışabilen APİ desteği ile dilerseniz araç takip sistemi cihazlarından gelen veri bilgilerini Rent A Car (Oto Kiralama) yazılımı içinde takip edebilirsiniz. Örnek; Belirlediğiniz günlük kilometre, hız limit aşımları veya bölge alan dışına çıkan araçlardan anlık bildirimler alabilirsiniz. APİ avantajı sayesinde tüm araç kiralama süreçlerinizi kontrol edebilir iş yönetiminizi daha basit ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi ile Uyumlu

web tabanlı rent a car programı ile entegre ola bilen araç takip sistemi ürünleri ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. Araç takip cihazlarından gelen tüm veri bilgilerini tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Araçların günlük yaptığı kilometre bilgisi, kontak açma kapatma bilgileri gibi birçok veri bilgisine araç takip sistemi cihazları ile ulaşabilirsiniz. Geçmişe dönük araçların tüm hareketlerini Excel veya PDF dosyaları halinde sistem üzerinden raporlayabilirsiniz.

İşletmenizde bulunan farklı yazılımlar içinde entegre olarak çalışabilen Kiralık araç takip sistemi ürünleri ile tek bir ekran üzerinden tüm süreçlerinizi hızlı ve basit bir şekilde yönetebilirsiniz.

Rezervasyonlar

Araç kiralama rezervasyonlarınızı sisteme giriş yaparak takip edin. Kiralama müşterilerinizden ne kadar kazanç elde ettiğinizi, hangi aracın ne kadar süre kiralandığı, mevcut araçlarınızın yeni rezervasyon alabilmesi için destekleyen yapısı ile araç kiralama rezervasyonlarını kusursuz kullanın raporlar alın.

Rent a car kiralama yazılımı üzerinden oluşturduğunuz tüm rezervasyonlar için ekstra indirim, minimum kiralama, fiyat listeleri, ekstralar, tek yön ücretleri gibi birçok eklenti ile rezervasyon işlemlerini yapabilirsiniz. Rezervasyon seçiminde farklı sözleşme seçenekleri ile müşteri ile sözleşmelerinizi yapabilir tüm sözleşmeleri veri tabanında kayıt altına alabilirsiniz.

Bildirimler

Müşterilerinize bildirimler gönderin!

Tüm kiralama süreçlerinde müşterilerinize bildirimler gönderin. E-Mail veya SMS bildirimleri ile müşterilerinize anlık bildirimler gönderin. Rezervasyon süreçlerinde ve istediğiniz bir zaman diliminde mesaj olarak bildirim gönderebilirsiniz. Müşterinin aracı teslim etmesine kalan süreyi siz kendiniz belirlersiniz. Örnek olarak 120 dakika kala mesaj aktif olsun veya 30 dakika kala aktif olsun şeklinde.

Kasko, Trafik veya Bakım giderlerinde Mesaj Alın

Araçlarınızın bakım süreçleri, kasko veya trafik gibi poliçelerin süre sonlarında yaptığınız tanımlamalar üzerinden bildiriler alın. Hatırlatma mesajları sayesinde gecikme yaşamadan araçlarınızın Muayene, Kasko vb. işlemlerini yapınız.

Arama Motorları ile Uyumlu Yapı

Google, Bing, Yahoo arama motorlarına uygun olan yazılım kodlaması sayesinde Rent a Car Kiralama platformunda müşterilerinize ulaşın. Kiralama platformu sayesinde müşterilerinizin sizi daha rahat bulabilmesi ve iletişime geçebilmesi avantajı ile işinize kazanç katın.

Kiralama Sözleşmeleri

Farklı sözleşme seçenekleri ile müşterilerinize özel sözleşmeler hazırlayabilirsiniz. Müşterinize özel kişiselleştire bileceğiniz sözleşme yapısı ile farklı sözleşmeler içinde değişiklikler yapabilirsiniz. Her bir müşteri için ayrı ayır sistem üzerinde sözleşme ve araç kiralama rezervasyonlarını kayıt altına alabilirsiniz.

Rent a car Programı Fiyatları

Rent a car yazılımı (Web tabanlı online rent a car programı) ürünlerine dilerseniz satın alabilir veya kiralık olarak aylık bir ücret karşılığında kullanabilirsiniz. İşletmenizde bulunan araç sayısı ve kullanıcı sayısına göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz ekstra ödeme yaparak araç takip sistemi ürünü satın alabilir ve tek bir ekran üzerinden hem araçların konumlarını takip edebilir hemde tüm ticari süreçlerinizi rent a car yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz.

Rent A Car yazılımı hakkında detaylı ve geniş bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir. Rent a Car programı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

iş birlikteliği ve Entegrasyon Firmalar

Rent A Car Programı ile entegre olduğumuz ve APi desteği sağladığımız firmalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.