RFİD Sürücü tanıma kiti nasıl çalışır ve avantajları

RFİD Sürücü tanıma birimi ile hangi aracı hangi sürücünün kullandığını takip edebilirsiniz. Geçmişe dönük trafik cezaları ve sürücü şikâyetlerini GPS Uydu Takip Cihazı sayesinde raporlar alabilir ve hangi sürücünün hatalı kullanım yaptığını takip edebilirsiniz.

RFİD sürücü tanıma kiti sayesinde şirket içinde kullanılan araç havuzlarının hangi sürücünün ne zaman kullandığını hangi noktalarda hareket ettiğini GPS Araç takip sistemi Sürücü tanıma kiti kontrol altına alabilirsiniz.

Özellikle işletmelerde bir aracı birden fazla sürücü kullanmaktadır. Araçların uygunsuz kullanımdan dolayı geçmişe dönük gelecek trafik cezalarının hangi sürücünün hangi aracı kullandığının takip edilmesi avantajı ile şirket içinde karmaşaya gerek kalmadan hatalı sürücü tespiti yapılabilmektedir.

RFİD sistemi nasıl çalışır?

RFİD sürücü tanıma kiti araç takip cihazları ile entegre olarak çalışmaktadır. Araç takip aksesuarları ürünleri arasında bulunan RFİD sürücü tanıma kiti tüm araçlarda uygulanabilir. RFİD sürücü tanıma kiti araç içinde araç takip cihazı ile haberleşerek çalışmaktadır. Araç sürücüsü araca binmeden önce RFİD Sürücü tanıma kartını RFİD okuyucuya tanıtmaktadır. Eğer Kart RFİD okuyucuya okutulmazsa araç içinde rahatsız edici bir sinyal sesi verilmektedir Sürücü kartını okuttuktan sonra araç takip cihazı sunuculara hangi sürücünün hangi aracı kullandığı konusunda veri bilgilerini göndermektedir.

Raporlamalar

RFİD kart okuyucu takılı olan araçlarda hangi sürücün hangi aracı kullandığı raporlar üzerinden takip edilebilmektedir. Araçların kontak açma kapatma bilgileri, aktivite detay raporları, seyahat raporlarında hangi sürücünün hangi aracı kullandığı detaylı bir şekilde analiz edilebilir. Sürücünün hangi noktalarda hareket ettiği yapmış olduğu hız bilgileri, bekleme süreleri RFİD sürücü tanıma biriminden gelen veriler ile analiz edilebilir.

1
2
3
4
1

Tarih ve Saat Seçimi yapabilirsiniz.

2

Sürücü isimleri kontrol edebilirsiniz.

3

Adres bilgilerini görebilirsiniz.

4

Hız bilgilerini raporlayabilirsiniz.

RFİD Sürücü tanıma kiti fiyatları ve Araç takip Sistemi Fiyat bilgileri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

0 cevaplar