Saha Ekip Yönetimi

Saha Ekip Yönetimi

Saha Yönetim yazılımı ile Satış ekiplerinizin yönetimini anlık olarak sağlayabilirsiniz. Saha ekip yönetimi ile tüm süreçleri takip edin. Pazarlama, Satış, Teknik servis gibi operasyonel birimlerini tek bir ekran üzerinden takip edin.

Saha ekip yönetimi yazılımı tüm iş süreçlerinizin istasyonlar üzerinden izlemenize imkân vermektedir. Sahada bulunan ekibinizin pazarlama süreci içinde tüm aktiviteleri takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Pazarlama ekibinin yapmış olduğu müşteri görüşmeleri, ziyaret süreleri, müşteri ile hangi zamanda hangi aksiyon gerçekleştiğini bildirimler üzerinden anlık olarak izleyebilir ve takip edebilirsiniz.  Mobil Saha Satış Programı ile süreçlerin tamamı mobil uygulamalar üzerinden yönetilebilmektedir.

Saha Ekip Yönetim Entegrasyon

Sistemin farklı yazılımlar ile entegre olabilme avantajı sayesinde işletme içinde kullanılan birçok program ile APİ üzerinden haberleşebilmektedir. CRM Yazılımı, Muhasebe ve stok takip yazılımları gibi işletme içinde kullanılan yazılımlar ile haberleşerek süreç yönetiminin maksimum seviyede verim alınması sağlanmaktadır. Ayrıca Araç Takip Sistemi Sistemi üzerinden de entegrasyonlar sağlanabildiği gibi konum bilgisi 3 aşamalı olarak kullanıcıların alınmaktadır.

Ekip Yönetim Yazılımı Raporlamalar

Saha satış ekiplerinin süreç yönetimlerini anlık olarak izlenebilmesinin yanısıra raporlama ekranların üzerinden de detaylı veri bilgileri analiz edilebilmektedir. Ekip üyelerinin sahada yaptığı görüşmeler tüm bilgileri analiz edilebilmektedir. Saha satış personelinin ziyaret günleri, hangi bölgeye kaç ziyaret yaptığı, hangi müşteri ile kaç kez kontağa geçtiği ve verimlilikleri grafik ekranları raporlama seçenekleri ile analiz edilebilir.

Saha Ekip Yönetimi Avantajları

Kurumlar içindeki birimlerin koordinasyonlu olarak çalışması ve anlık olarak haberleşmesi sayesinde tüm Saha Ekipleri koordineli olarak çalışabilmektedir. Saha Ekip Yönetimi yazılımı sayesinde müşteriye gönderilecek olan bildirimler sayesinde müşterilerin memnuniyetler artacaktır. Saha Yönetim Yazılımı ile personel verimliliği artmaktadır. Süreç içinde personelin planlı olarak yapacakları ziyaretlerin önceden planlanması ile pazarlama süreçleri çok daha basit bir işleyişe sahip olmaktadır.

Yetkili departmanlara yapılacak olan iş süreçlerinin bildirilmesi sayesinde aktivite içinde ziyaret edilmeyen veya tamamlanamayan görevler anlık olarak ilgili departmanlara iletileceği için iş yönetiminde hızlı ve geri gelen hatalara karşı çok kısa süre içinde aksiyon alınabilecektir.

Esnek ve işletmelere yönelik özel çözümler ile kurumunuzda ihtiyaçlara yönelik geliştirilebilir bir yapıya sahiptir. İşletme dinamiklerine uygun olarak geliştirilen modüller ile sahada bulunan süreçlerinizin koordineli olarak geliştirilmesine uygun bir şekle dönüştürülebilmektedir.

 

Saha Ekip Yönetimi Demo ve içerikleri için firmamızla iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza yönelik özel çözümler sunumu için firmamızın satış temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

0 cevaplar