Saha Yönetim Yazılımı

Saha Yönetim Yazılımı

Şirket Yönetim Programı, Mobil Saha Satış, Saha Ekip Yönetimi, Takip ve Performans raporları ile ekibinizi yönetin.  İş Yönetim Programı Fiyatları teklif alın. Sahada bulunan ekiplerinizi tüm aksiyonlarını Saha Yönetim Yazılımı sayesinde kontrol edin. Görevler, Randevular, Teklifler, Bildirimler ve daha birçok veriyi analiz edin yönetin. Teslimat ve Tahsilat süreçlerinde anlık olarak bildirimler alın müşteriye bildirimler gönderin.

Zorlu rekabet koşullarının yaşandığı günümüzde saha ekiplerinin yüksek maliyetleri sahadan çok daha fazla verimlilik alınması gerekliliğini ortaya koymaktadır. Saha Ekip Yönetim Yazılımı sayesinde sahada bulunan tüm personelin tüm aktivitelerini anlık olarak takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Saha Yönetim Yazılımı Mobil Avantajı

Saha yönetim yazılımında mobil uygulama avantajı sayesinde personelinizin sahada yaptığı tüm işlemleri mobil uygulama üzerinden veri girişi sağlaması Saha Yönetim Yazılımı nı çok daha işlevsel kullanılmasına imkân vermektedir. Sahada yapılacak olan tüm çalışmaların Mobil Saha Satış Programı üzerinden bilgi girişi tüm ekip üyelerinin tam koordinasyonlu olarak çalışmasına imkân verecektir.

Mobil Saha Satış Programı üzerinden sahada bulunan personel tüm veri girişlerini uygulama üzerinden yapabilmektedir. Müşteri ile yapılan görüşme notları, müşteri yapılacak olan ziyaret tarihleri, göreve başlama zamanı, görev bitiş zamanı, yapılan işlemler hakkında notlar, yapılan işlerin tüm detay bilgileri kayıt altına alınabilir.

Mobil uygulama üzerinden alınan konum bilgisi sayesinde eşleştirmeler yapılabilmektedir. Ayrıca Araç Takip Sistemi cihazların üzerinden de yapılan işlerin konumu, araç takip cihaz konumu ve personel konumu alınarak tüm bu veri bilgileri analiz edilebilir.

Saha Yönetim Yazılımı Web Arayüzü

Saha Yönetim yazılımı ile sahadaki işlerinizi takip edebileceğiniz gibi CRM Yazılımı kullanmanız durumunda yapılacak entegrasyon sayesinde tüm görevlerin ve saha aktiviteleri raporlama ekranlarından analiz edilebilmektedir. Web arayüzü üzerinden Kullanıcı ve yönetici alanlarının seçimi yapılarak sisteme giriş sağlanır. Tanımlamalar üzerinden personelin hangi ekranları görecekleri yetkilendirme yapılarak tanımlanabilir.

Raporlama ekranları ile personel verimliliği, bölgesel olarak en fazla ziyaret edilen alanlar ve diğer performans raporları ile işinizi kusursuz olarak yönetebilirsiniz. Otomatik rapor seçenekleri ile belirlediğiniz zaman dilimlerinde yetkili olan mail adreslerine Saha performansı ile mailler gönderilmektedir.

Saha Yönetim Yazılımı Kimler Tercih Etmelidir?

Ekip saha yönetim yazılımını sahada servis, tahsilat, satış vb hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların tercih etmesi gereken bir SAS yazılımı dır. Mobil uygulama seçeneği sayesinde sahada bulunan tüm ekip üyeleri Mobil saha yönetim yazılımı üzerinden tüm aktivitelerini takip edebilir ve saha ziyaretlerindeki tüm bilgileri girebilirler.

Dağıtım firmaları, pazarlama firmaları, teknik servis firmaları kısaca sahada ekip yönetimine ihtiyaç duyulan her sektör için aktivitelerin planlanmasında gerekli olan bir yazılım projesidir. Ayrıca Saha yönetim yazılımı araç takip sistemi ürünleri ile entegre çalışabilmesi sayesinde araç takip ve saha yönetim kullan personelin konum bilgileri sayesinde anlık operasyon yönetimi sağlanabilmektedir.

0 cevaplar