Şanlıurfa Araç Takip Sistemi

Şanlıurfa ili ve ilçelerinden GPS araç takip cihazı ürünleri ile araçlarınızı takip edin. Araç takip sistemi yazılım ekranlarından Uydu ve Sokak görünümlü haritalardan Şanlıurfa ili ve ilçelerinde araçlarınızı izleyin edin.

İşletmenizde mesai dışı kullanımları engellemek, iş akışınızı organize etmek, araç güvenliğini sağlayabilmek için araç takip sistemi ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak yapıdadır. Ortalama 20 dakikalık bir işlem sonrasında araçlarınızı Şanlıurfa ili veya il dışında takip edebilirsiniz. Farklı harita seçenekleri ile sokak veya uydu görüntüleri üzerinden araçlarınızın anlık konumlarını alabilirsiniz.

Raporlama Ekranları

Raporlama seçenekleri ile Şanlıurfa ilinde cadde sokak bazında ne kadar süre nerde bekleme yaptığı, günlük yapılan kilometre bilgisini, araçlarınızın kontak ne zaman açtığı gibi birçok veri bilgisine GPS uydu takip sistemi cihazları ile kontrol edin. Belirlediğiniz iki tarih arasında araçların ne kadar süre kullanıldığı mesai dışı kullanım sürelerini Excel veya PDF olarak geçmişe dönük raporlamalar ile bilgisayarlarınızda depolayın.

Şanlıurfa Araç Takip Sistemi Fiyatları

Araç takip cihaz fiyatları 12 veya 24 aylık hizmet süreleri ile satılmaktadır. Hizmet süreleri ve araç takip sistemi paket fiyat bilgileri için firmamızla iletişime geçebilir. Size en yakın bulunan montaj ve satış noktası iletişim bilgilerinizi alabilirsiniz.

0 cevaplar