ST100 Araç Takip cihazı ile işletmenize katkı sağlayın. 8 MB Hafızası ile Baz istasyonu görmeyen yerlerde 5.000 Adet Offline Kayıt tutun! İki farklı uydu üzerinden konum tespiti ile kusursuz 5 Metre sapma payı ile konum bilgisi alın. 

Hız, Günlük km, Mesai, Bölge tanımlaması yapın E-mail, SMS veya Notificasyon ile anlık bilgilendirme alın

İki Farklı Uydu Üzerinden Konum Bilgisi

GPS ve Glonass Uydularından yüksek hassasiyetli konum bilgisi alabilme. 5 Metre sapma payı ile konum tespiti. ST 100 ABD ve Rus (Glonass) Uyduları üzerinden anlık olarak konum bilgisi sorgulamaktadır.

5.000 Adet Offline Data Tutabilme

Cihaz içinde bulunan Sim kartın arızalanması, Baz istasyon çekmeyen alanlar (Da yolları, şantiye alanları) gibi GSM şebekesine ulaşılamayan kısımlarda cihaz Offline data tutma özelliği ile veri kaybı olmadan araçlarınızı takip edebilirsiniz.

Uzaktan Güncelleme

Turuncu araç takip tüm GPS cihazları uzaktan veri güncelleme özelliğine sahiptir. Cihaz güncellemeleri ve alarm tanımlamaları tamamı ile uzaktan çalışmaya uygundur.

  • Hız Limit Alarmı
  • Bölge ve Alan tanımlayabilme
  • Kontak açma kapatma alarmı
  • Vale Alarm özelliği
  • Mesai dışı araç çalışma alarmı
  • Günlük kilometre aşım alarmı

ST100 ile Farklı veri gönderim seçenekleri

ST100 ile farklı veri gönderim seçenekleri ile takip edeceğiniz tüm ürünleri maksimum 5 metre sapma payı ile anlık olarak izleyebilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak açı ve mesafeye göre, zamana göre ve konum istediğinde veri gönderim gibi farklı senaryolar üzerinden veri aktarımları sağlanmaktadır.

Zamana Göre Veri Gönderim

Araç kontak durumuna göre veri gönderim sağlamaktadır. Örnek Kontak açık durumunda 1 dakikada bir veri kontak kapalı durumda 15 dakikada bir veri gönderim.

ST100 Takip Cihazı

Açı ve Mesafeye Göre Veri Gönderim

Araç düz olarak seyir etmesi durumunda her 300 metre de bir konum bilgisi gönderir, aracın açısı örnek 40 derece değişmesinde (Herhangi bir sokağa girmesinde) anlık olarak veri bilgisi gönderir.

ST100 ile Farklı veri gönderim seçenekleri

Boyutlar

Güç Kaynağı

Güç Tüketimi

Nem

Led Göstergesi

Hafıza

Çalışma Sıcaklığı

70 mm x 93,5 mm x 25 mm

6 – 36 VDC

Stand by mode 80mAh

%5 ile %95

3 Led Güç, Uydu ve GSM durumu

8 Mb. (5.000 Adet Offline Veri Tutabilme)

-40 C + 70 C

Ağırlık

Gsm

GPS Glonass

Konum Doğruluğu

GPS Glonass Anten

Arayüz

Kutu İçeriği

84 Gram

Dahili Anten

-161 dBm

5 Metre den az sapma payı

Dahili Anten

Kontak Girişi, 2x Dijital / Analog Giriş, 1x Seri haberleşme portu RS232

List Content goes here

IOS ve Android Uygulamalar

Farklı model ve seçenekde olan Mobil ve Tablet ürünlerden 7/24 takip edin. Notificasyon bildirimler ile belirlemiş olduğunuz alarm kriterlerin dışında yapılan ihlallerden haberdar olun.

Web Üzerinden 7/24 kesintisiz araçlarınızı takip edin 

Kontak açma kapama bildirimleri, sokak, uydu harita görüntüleri, günlük kilometre raporları. Animasyon ile geçmişe dönük harita üzerinden araç hareketleri ve daha birçok avantaj ile Web üzerinden araçlarınızı takip edin.