Standart araç takip cihazı paketi ile araçlarınızın aktivite hareketlerini raporlayabilir. Araçlarınızın geçmişe dönük verilerini analiz edebilirsiniz. Araç Takip Sistemi Aksesuar ürünler ihtiyacınız yoksa (RFİD, Canbus, Motor Blokaj) Standart donanıma sahip olan GPS takip cihazları ihtiyacınız karşılayacaktır.

Raporlama Ekranları

Araçların günlük aktivite bilgileri görebilirsiniz. Araçların kontak açma kapatma bilgileri, hız bilgileri, günlük yapmış olduğu kilometre bilgileri gibi birçok veri bilgisi Standart donanım GPS araç takip sistemi ürünleri ile raporlar alabilirsiniz.

Kimlere Uygundur

Standart donanıma sahip olan Araç Takip Cihazı Bireysel ve ufak ölçekli şirketlere uygun olan takip ürünleridir. Kullanıcı ekstra olarak RFİD ve Sıcaklık Sensörü gibi aksesuar ürünler talet etmediği sürece standart araç takip cihazları ile araçlarınızı takip edebilirsiniz.

Ekstra Donanım

Standart araç takip sistemi paketinde ihtiyacına yönelik ekstra araç takip aksesuar ürün talebinde bulunabilirsiniz. Standart Donanım ürünlerimizde Motor Blokaj kiti ilave edebilirsiniz.

Kullanıcılar sadece araçların konum bilgileri araç hareket bilgileri kontak açma kapatma bilgileri gibi bilgileri talep etmesi durumunda Standart GPS uydu takip cihazları ihtiyaçlarınızı karşılayacak yapıdadır.