Tır takip sistemi ile araçlarınızı güvenliği sağlayın

Tır ve yüksek tonajlı araçları GPS Uydu takip cihazları ile anlık olarak takip edin. Yakıt güvenlik kiti ile araç mazot çalınmaların önüne geçin.

Tır takip sistemi ile araç güveliğinin yanı sıra araç içinde taşınan ürünlerin güvenliği de sağlanabilmektedir. Takılacak olan araç takip cihazları ile araçların konum bilgileri anlık olarak araç takip sistemi yazılım ekranlarından takip edilebilmektedir. Sistem içinde kullanılan ara takip cihazı ile ayrıca araç güvenliği sağlanabilir.

Dorse Kapı Açılma Bilgileri

Araç takip sistemi ile entegre olarak çalışabilen ve araç dorselerin ne zaman ve nerede açıldığını Tır takip sistemi ürünleri ile anlık olarak takip edebilirsiniz. Ürün güvenliği sağlayabilir ve sürücünün sizden habersiz Dorse kapısının açılmasını araç takip sistemi yazılımı üzerinden takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

İhlaller

Tır takip cihazı ile belirlemiş olduğunu Bölge dışına çıkan araçlardan anlık olarak bilgilendirilirsiniz. Her Tır veya Dorse için ayrı ayır bölge belirlemesi yapabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bu bölge giriş veya çıkışında sistem üzerinden bilgilendirmeler alabilirsiniz. Araç Takip Bölge Tanımlama

Yakıt Koruma Güvenliği

Özellikle yüksek tonajlı (Kamyon veya Tır) araçlarda yakıt çalınması en çok karşılaşılan problemlerin başında gelmektedir. Araçların park halinde iken yakıtlarını n çalınması nedeniyle işletmeler büyük kayıplar yaşamaktadırlar. Bu sebeple Tır takip sistemi ile çalışabilen yapıya sahip iki türlü ürün ile araçların yakıt çalınmalarını engelleyebilirsiniz.

  • Canbus Tır Takip Sistemi

    Canbus ile depo değişimlerini analiz edebilirsiniz. Araçların 100 km ne kadar yakıt tükettiği, depodaki ani değişim (eksilme veya yükleme) bilgilerini araç takip sistemi üzerinden raporlayabilirsiniz. Ayrıca motor parametre bilgilerinide Canbus desteği sayesinde analiz edebilirsiniz.

  • Mazot Depo Kapağı

    Kilitli olan yapıya sahip mazot depo kapağı kitleri ile araç içinde bulunan yakıtın çalınmasını engelleyebilirsiniz. Dış etkenlere karşı korumalı ve içinde bulunan özel filtre sayesinde depo içine hortum sokulması engellenmiş olup istenmeyen durumlarda açılmasında sizlere uyarı maili gelebilir veya araç kornası, 4 lü flaşörleri anlık olarak ikaz lambaları harekete geçirilebilir.

0 cevaplar