Tır Kamyon Takip Sistemi

Tır araç takip sistemi yüksek tonajlı çekici ve kamyon gibi araçlara uygun olarak tasarlanan ürünlerdir. Tır araç takip sistemi ile nakliye sektöründe faaliyet gösteren kurumların tercih ettiği ürün grupları arasındadır.

Tır araç Gps uydu takip sistemi ile araçların gün içinde yaptığı kilometre bilgileri, hız limitleri, bekleme süreleri gibi standart araç takip sistemi raporlarının yanısıra bağlanacak olan ekstra aksesuarlar ile (Canbus, dorse takip) tır ve yüksek tonajlı araçların gün içinde yaptığı aktivite bilgilerini tek bir ekran üzerinden kontrol etmenize imkân sağlayacaktır.

Canbus Çözümleri

Tır Araç takip sistemi Canbus aksesuarı ile Tır ve yüksek tonajlı araçlar (Kamyon, Otobüs vb.) araç veri parametre bilgileri doğrudan sistem üzerinden okunabilme avantajı sağlamaktadır. Yakıt tüketimi, anlık tüketim, servis kilometresi, motor torku vb farklı bilgileri Canbus tır takip sistemi ile kontrol altına alabilirsiniz.

Mazot Çalınmasına Karşın Güvenlik

Yakıt çalınması en sık yaşanan sektörlerde nakliyat sektöründe yaşanmaktadır. Araçların depolarından mazot çalınmasının önüne araç takip sistemi ile entegre olabilen yakıt depo kapağı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Wifi özelliği ile araç depo kapaklarının açılmasında tır takip sistemi üzerinden anlık olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dorse Takip Sistemi

Dorse takip sistemi ile dorselerin konum bilgilerini tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Hangi dorse nin hangi çekici ile taşındığını araç takip sistemi yazılım ekranlarından izleyebilirsiniz. Konteyner içinde bulunan ürünlerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Taşıma hizmeti verdiğiniz müşterinize verilecek olan şifreler ile tır ve dorse nin hangi noktada olduğunu nerede ne kadar süre bekleme yaptığını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Raporlama Ekranları

Filonuzda bulunan araçlarınızı tek bir ekran üzerinde takip edebilirsiniz. Bekleme süreleri, dorse kapıların ne zaman ve hangi noktada açıldığı, hız ihlal bilgileri gibi birçok veri bilgisine GPS Tır Takip ve izleme sistemi ekranlarından geçmişe dönük olarak raporlar olarak analiz edebilirsiniz. Excel ve PDF çıktıları olarak lokal bilgisayarınıza verileri kayıt edebilirsiniz.

İhlaller

E-mail, SMS veya Notificasyon olarak belirlediğiniz limitler dışında kullanımları raporlayabilirsiniz. Hız limit ihlali, günlük kilometre ihlali gibi birçok alarm seçeneği ile araç güvenliği sağlayabilirsiniz.

Tır Takip ve izleme Sistemi Fiyatları

Satın alacağınız ürünlerin özelliklerine göre Tır Takip Sistemi Fiyatları değişkenlik göstermektedir. Yakıt tüketimi için Canbus veya mazot çalınmasını engellemek için mazot depo kapağı ürünlerini tercih etmeniz durumunda tır takip sistemi fiyatları farklılık gösterecektir. Ürünlerimizi 12 veya 24 aylık araç takip sunucu ve veri gönderim hizmetleri olarak satın alabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Fiyatları ve detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.