Tır Takip Sistemi

TIR & DORSE TAKİP SİSTEMİ

Tır takip sistemi yüksek tonajlı çekici ve kamyon gibi araçlara uygun olarak tasarlanan ürünlerdir. Tır araç takip sistemi ile nakliye sektöründe faaliyet gösteren kurumların tercih ettiği ürün grupları arasındadır. Tır araç Gps uydu takip sistemi ile araçların gün içinde yaptığı kilometre bilgileri, hız limitleri, bekleme süreleri gibi standart araç takip sistemi raporlarının yanısıra bağlanacak olan ekstra aksesuarlar ile (Canbus, dorse takip) tır ve yüksek tonajlı araçların gün içinde yaptığı aktivite bilgilerini tek bir ekran üzerinden kontrol etmenize imkân sağlayacaktır.

Tır araç Gps uydu takip sistemi ile araçların gün içinde yaptığı kilometre bilgileri, hız limitleri, bekleme süreleri gibi standart araç takip sistemi raporlarının yanısıra bağlanacak olan ekstra aksesuarlar ile (Canbus, dorse takip) tır ve yüksek tonajlı araçların gün içinde yaptığı aktivite bilgilerini tek bir ekran üzerinden kontrol etmenize imkân sağlayacaktır.

Özellikle yüksek tonajlı araçlarda Tır, kamyon vb. yakıt kontrolünün sağlanması ve izlenebilirliği işletmelere katkı sağlamaktadır. Türkiye de yakıt litre fiyatları yüksek olması ve yakıt tüketimlerinin taşıma firmalarında büyük bir gider kalemi olması yakıt çalınmalarının engellenmesi ihtiyaç olmuştur.

Peki Tır takip sistemi ile araçların depolarından çalınan yakıtların engellenmesi nasıl oluyor ? Dilerseniz kısaca bahsedelim.

Yakıt kontrol çözümleri

Yakıt kontrol çözümleri

Araç depolarının güvenliği iki türlü sağlanmaktadır. Canbus tır takip cihazı ara birimi veya Yakıt depo koruma kapakları olarak firmalara sunulmaktadır. Her iki ürün tipinde Yakıt depolarını koruyabilir ve uzaktan

Canbus (Yakıt Tüketim Çözümleri)

Tır Araç takip sistemi Canbus aksesuarı ile Tır ve yüksek tonajlı araçlar (Kamyon, Otobüs vb.) araç veri parametre bilgileri doğrudan sistem üzerinden okunabilme avantajı sağlamaktadır. Yakıt tüketimi, anlık tüketim, servis kilometresi, motor torku vb farklı bilgileri Canbus tır takip sistemi ile kontrol altına alabilirsiniz.

Ayrıca araçlar üzerinden motor parametre bilgileri ile birçok verinin analizi yapılabilmektedir. 100 km ne kadar yakıt tükettiği? Asfalt sıcaklık bilgisi. Dış hava sıcaklığı gibi birçok veri bilgisi bulunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilebilen yazılımlar ile Nakliye sektöründe bulunan işletmeler iş süreçlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde çözmektedirler. GPS tır takip sistemi Canbus yakıt kontrol sistemi

Mazot çalınması için yakıt depo kapakları

Tır takip ve izleme sistemleri ile mazot çalınmalarının önüne Yakıt güvenlik depo kapakları ile engelleyebilirsiniz. Araçların depolarına takılacak olan Yakıt koruma depo kitleri ile araç depolarında bulunan mazotların istem dışı boşaltılmasının önüne geçebilirsiniz.

Uluslararası taşımacılık veya Şehirlerarası taşımacılık yapan firmaların en büyük kabusu Canbus ve Yakıt depo koruma kapakları ile engellenmektedir. Tır takip sistemi yakıt koruma kapakları bildirim özelliği, kapak açıldığında araç kornası veya dörtlü ikaz yakma gibi birçok farklı özelliği bulunmakladır. Bu özellikleri sayesinde araç deposu içine bulunan yakıtların güvenliği etkili bir şekilde korunmaktadır. Yakıt depo kapakları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Dijital Takograf Uzaktan Veri Okuma

Araçların dijital Takograflar verilerini uzaktan okuyabilirsiniz. Araç takip sistemleri yazılımı ile sahada bulunan Çekici araçlarınızın Takograf verilerini araç yanına gitmeden uzaktan verilerin tamamını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sürücülerin sürüş süreleri, cezalar vb. birçok veri bilgisine sahip olabilirsiniz. Dijital Uzaktan veri okuma yazımızı inceleyebilirsiniz.

Satın alacağınız GPS tır takip sistemi ürünleri ile Dorse takibi yapabilmeniz için Dorseleriniz için ekstra modül almanız gereklidir.

Canbus yakıt kontrol kitleri 2004 model ve üzeri araçlar için marka modellerine göre bilgi verilmektedir. Bu detay için bize iletişim sayfasından ulaşabilir araç parkurunuzun listesini göndermeniz gerekli olacaktır.

Canbus üzerinden farklı parametre bilgileri alınabilmektedir. Aracın 100 km yaktığı yakıt, toplam kilometre bilgisi ve birçok veri bilgisi Canbus tır takip sistemi üzerinden anlık olarak alınabilmektedir.

Sim kartlarınızın yurtdışına açık olması durumuna tırlarınızı farklı ülkelerde de takip edebilirsiniz. Bu hizmet için sim kartlarınızın Uluslararası dolaşıma (Roaming) açık olması gerekmektedir.