Turuncu APİ Entegrasyon ile İşinizi Yönetin

Turuncu kendi geliştirdiği ürünler ile Araç Takip sektöründe hizmet vermektedir. Cihaz ve yazılım kısımlarında tüm geliştirmeleri kendi ekipleri ile sağlamaktadır. Araçlarınızda kullanmış olduğunuz Araç Takip Sistemi ürünlerini APİ desteği sayesinde işletme içinde farklı programlar ile haberleştirebilirsiniz.

APİ desteği sayesinde araçların tüm gün aktivitelerini anlık olarak kurumunuzda kullandığınız farklı programlar ile haberleştirebilirsiniz. İşletmenizde kullanmış olduğunuz Muhasebe programı, Sevkiyat programı, CRM, ERP veya SAP gibi farklı yapılara ve işleyişlere sahip olan programlar ile entegre olarak çalışabilmektedir.

Bu avantajı ile şirket içinde kullanılan programlara farklı veri bilgileri araç takip cihazlarından aktarılabilmektedir. İŞ süreçlerinin hızlandırılması ve saha yönetimi konusunda avantaj sağlamaktadır. Tek bir ekran üzerinden farklı ekranlara giriş sağlanmadan alınacak veri bilgileri ile iş yönetimi daha kolay ve basit olarak tasarlanabilmektedir.

APİ üzerinden hangi bilgileri alabilirsiniz?

APİ üzerinden araç takip cihazlarından gelen tüm veri bilgilerini alabilirsiniz. Araçların hız bilgileri, kontak durumlarını, günlük yapılan kilometre bilgileri, bölge dışına çıkan araçlar veya belirlenen hız limitini dışında yapılan kullanımları anlık olarak işletme içinde kullandığınız programlara entegre veriler yönlendirilebilmektedir. Anlık olarak sağlanacak bildirimler ile saha süreç yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Kurum içinde örnek olarak Muhasebe programı veya sevkiyat programı için araç konum bilgilerini alabilirsiniz. Sevkiyat planlamasını yaparken size en yakın araç bilgisini görebilirsiniz. Şirket içinde kullanmış olduğunuz İnsan kaynakları programında sürücülerin araç kullanım davranışlarını APİ üzerinden düzenli olarak alabilir personel performans değerlendirmesinde analiz edebilirsiniz.

Kısacası şirket içinde kullanmış olduğunuz farklı bir program ile entegrasyon sağlanabilmektedir.

0 cevaplar