Gps takip sistemi ile araçlarınızı yurtdışında ve uluslararası karayollarında takip edebilirsiniz. Türkiye sınırları içinde bulunan araçların yurtdışına çıkmalarında kesintisiz olarak araçların kontrolü sağlayabilirsiniz. Uluslararası araç takip sistemi sayesinde araçların uydu takip cihazları üzerinden takip edilebilmesinin avantajları ile araç içinde bulunan ürünlerin güvenliği sağlayabilirsiniz.

 

Uluslararası araç takip sistemi ile yakıt kontrolü sağlayın!

 Uluslararası araç takip sistemleri ve Canbus haberleşme birimi sayesinde araçların motor parametre ve sürücü davranışlarını internetin olduğu her noktadan takip edebilir ve geçmişe yönelik raporlamalar sayesinde araç takip sistemi yazılımı üzerinden detaylı raporlar alabilirsiniz. Yurt dışı & Uluslararası araç takip sistemi ile araçların hangi noktada yakıt aldığını veya yakıt değişimlerini anlık olarak takip edebilir, yakıt seviye değişimlerinde Canbus haberleşme biriminden raporlayabilirsiniz.

Roaming maliyetlerini kontrol altına alın 

Uluslararası araç takip cihazları ile yurt dışında bulunan araçlarınızın veri gönderim sıklığını belirleyebilirsiniz. Bu sayede roaming maliyetlerinizi ekonomik fiyatlar ile kontrol altına alabilirsiniz. Uluslararası araç takip sistemi fiyatları ve filonuza uygun araç takip sistemi paket fiyatları için firmamızla iletişime geçebilir.

Yakıt Güvenliğini Kontrol Edin

Yurtdışında dolaşan araçlarınızın ürün ve yakıt güvenliğini sağlayabilirsiniz. GPS Araç takip sistemi ile beraberinde çalışabilen Canbus ve mazot depo kapağı güvenlik kitleri ile araçlarınızın mazot depolarından çalınan yakıtların kontrollerini sağlayabilirsiniz. Canbus araç takip cihazları sayesinde araçların ortalama yakıt tüketimlerini kontrol edebilir, motor parametre bilgileri analiz edebilirsiniz. Yakıt depo kapağı kitleri ile araçların mazot depolarındaki yakıtların güvenliği sağlayabilirsiniz.

Anlık araçlarınız takip edin

Araçlarınızın lokasyon bilgilerini araç takip ekranlarından anlık olarak takip edebilirsiniz. Araçlarınızı yurtdışında konum bilgileri ile Google veya Yandex haritalar üzerinden detaylı analiz edebilirsiniz. Raporlama ekranlarında araçların geçmişe dönük veri bilgilerini lokal bilgisayarlarınızda kayıt edebilirsiniz. Mobil DVR ve araç içi kamera ürünleri ile araçlarınızı uzaktan online görüntülerini izleyebilirsiniz.

Mobil Araç Takip Uygulamaları

Mobil uygulamalar üzerinden ve tabletlerden araçların konum bilgileri anlık olarak takip edebilirsiniz. 7/24 kesintisiz olarak araçlardan gelen veri bilgileri ile araçlarınızı takip edebilir ve araç takip sistemi yazılımı üzerinden izleyebilirsiniz.

Araç takip sistemi fiyatları ve uluslararası araç takip ürünleri hakkında detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.