Uydu takip sistemi ürünleri ile Dünya üzerinde bulunan tüm nesnelerin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Uydu takip cihazları ile noktasal olarak nesnelerin konum bilgilerini izleyebilirsiniz. Hız, yükseklik ve açı gibi birçok veri bilgisine uydu izleme cihazları ile takip edin.


Uydu Takip Sistemi

Uydu takip ve izleme sistemleri sayesinde işletmelerden özel kullanımlara, gemicilik sektöründen, Coğrafi (CBS) bilgi sistemlerine kadar değişkenlik gösteren sektörlerde nesnelerin konum bilgilerinin takip edilmesi için geliştirilen ve M2M hatlar ile iletişim halinde olarak noktasal tespit yapıla bilen ürünlerdir.

Özellikle işletmelerde bulunan araçların takip edilmesi ve izlenmesi için uygulanan ve takılı olan araçların uydu üzerinden konum ve hız bilgi birçok veri bilgisinin elde edilmesi imkânları ile Uydu takip sistemi cihazları araç takip ve izleme alanlarında kullanılmaktadır. Şirketlerin yüksek yakıt giderlerini ve araç bakım maliyetlerinin başta olmasının yanısıra iş verimliliğinin artırılması ve personelin saha içinde yaptığı tüm aktivitelerin kontrol altına alınması açısından büyük önem taşımaktadır.

Filo araçlarının tüm hareketleri kontrol altına alınabilir. Ayrıca araçların geçmişe dönük yapmış olduğu tüm aktivite hareketleri Filo takip sistemi sayesinde izlenebilir. Excel veya PDF dökümler sayesinde araç takip cihazı dan gelen veri bilgileri analiz edilebilmektedir.

Uydu takip sistemi fiyatları ve ürün özellikleri için firmamızla iletişime geçebilir. İşletmeniz yönelik özel uydu takip cihazları ile araçlarınızı 7/24 kontrol altına alabilirsiniz.