Uydu Üzerinden Araç Takip Sistemi Nasıl İzlenir?

Uydu üzerinden araçların DÜNYA üzerinden konumları maksimum 5 metre sapma payı ile konum tespiti yapılabilmektedir.

Araçlarınızın konum bilgilerini ve gün içinde yapmış olduğu aktivite bilgilerini Uydu takip cihazları ile anlık olarak takip edebilirsiniz. Uydu takip cihazı kurulumu sonrasında size verilecek kullanıcı adı ve şifre ile anlık olarak araçlarınızı takip edebilirsiniz. Uydu takip cihazlarının kurulumları ortalama 20 dakikalık bir işlem sonrasında araç takip sistemi yazılımı üzerinden araçlarınızı takip edebilirsiniz.

Uydu takip sistemi tüm taşıtlara uygun bir yapısı vardır. Otomobil, Kamyonet, Tekne veya ürün güvenliği için GPS takip cihazları ile anlık konum bilgileri kontrol edebilirsiniz. Uydu üzerinden araçların noktasal konum tespitleri yapılır ve araç için bulunan sensör ve ilave ek birimlerden gelen veriler ile beraberinde M2M data hattı ile araç takip sunucularına veriler iletilir.

Uydu Takip Sistemi Özellikleri

Uydu takip sistemi cihazları genel olarak araçların konum bilgisi, araçların hız bilgisi, araçların yön bilgisi, yapılan günlük kilometre bilgisi, kontak açma ve kapatma durumları gibi genel bilgileri Uydu takip sistemi yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca araç takip aksesuar ürün seçimlerinizin olması durumunda farklı bilgilerde araçlardan alınabilmektedir. Örnek olarak Araç Takip Sistemi G-Sensör özelliği sayesinde araçların savrulma, ani duruş veya kalkış gibi birçok veri bilgisine uydu takip cihazı ile ulaşabilmek mümkündür.

Uydu Takip Sistemi Fiyatları

Satın almayı düşündüğünüz ürün modellerine göre Uydu takip sistemi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Standart bir donanıma sahip olan bir ürün seçiminiz ile aksesuar ürün seçiminiz arasında fiyat farklı olacaktır. Uydu takip sistemi fiyatları 12 veya 24 aylık hizmet bedellerini içeren fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Satın alınacak GPS Uydu Takip Cihazı ürünlerini sunucu hizmet süreleri bitiminde sisteme devam edilmesi için sizlerden sunucu ve araç takip yazılım ücret bedeli talep edilecektir.

Web ve Mobil Uygulamalar

Araçlarınızı web ve mobil uygulamalar üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz. Web üzerinde herhangi bir program yüklenmeden araçların konum bilgileri detaylı bir şekilde takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Uygulamalarımızı linklerden inceleyebilirsiniz.; Turuncu Apple Araç Takip Uygulaması | Turuncu Andorid Araç Takip Uygulaması

Araç takip sistemi Fiyatları için firmamızla iletişime geçebilir. Firmanıza uygun özel Uydu Takip Sistemi cihazları ile araçlarınızı 7/24 takip edebilirsiniz.

0 cevaplar