Yakıt deposu koruma kapağı ürünleri ile Kamyon, TIR gibi yüksek tonajlı araçların mazot depo
güvenliğini kontrol altına alın. Mazot çalınması engelleyin yakıt hırsızlığına son verin.

İşletmelerin en büyük gider kalemlerini araç yakıt giderleri oluşturmaktadır. Özellikle lojistik sektöründe hizmet veren araçların yüksek yakıt tüketimlerinin kontrol altına alınması işletmelere büyük avantajlar sağlamaktadır.

Yakıt hırsızlığının önüne geçilmesi ve Mazot Depo Kapağı güvenlik kiti ile araçların depolarından yakıt çalınması Yakıt Depo Koruma Sistemleri ile büyük ölçüde engellenmektedir. Uygulama yapılan araçlarda yüksek verimlilik alınmakta olup Mazot depo kapakları güvenlik altına alınmıştır.

Araç Depolarınızdan yakıt çalınmasının önüne iki farklı ürün grubumuzla ile sağlayabilirsiniz. Canbus araç takip kiti ve Mazot Depo Kapağı Koruma Kiti ile güvenlik altına alabilirsiniz.

Canbus sayesinde araç motor parametre bilgileri kontrol altına alınabilir ve ayrıca araç mazot deposunun seviyleri ve değişkenleri kontrol altında tutulur.

Yakıt Depo Koruma Kiti Nasıl Çalışır ?

Yakıt koruma sistemleri Yüksek tonajlı araçların mazot güvenliği sağlanmaktadır. Ürünlerin montajları basit ve kolay bir yapıya sahiptir. Mazot Depo kapağına uyumlu yapıları ile mazot güveliği sağlanır. Herhangi bir ekipmana gerek duymadan ürün mazot depo kapağına montaj yapılır ve tekrar bu kapağın depodan ayrılması mümkün değildir.

Mazot depo kapağına yerleştirilen mazot güvenlik kiti kilitli ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Deponun darpe görmesi, yerinden sökülmeye çalışılması durumunda araç kornasına ve araç dörtlü ikaz lambalarına Mazot depo kapağı korum kiti tarafından sinyal gönderilir ve bağlanan alarmlar aktif durma geçer.

Araç takip sistemi ile entegre yapısı sayesinde Depo kapağının açıldığı yerler haritalar üzerinden izlenebilir. Lokasyon bilgisi ve zamanları Araç takip cihazı ile kontorl edilebilmektedir. Bu haberleşmede RFİD üzerinden sağlanmakta olup Mazot depo kapağı ile GPS araç takip cihazı arasında bir kablo çekilmemektedir.

Mazot depo kapağı ürünleri hangi araçlara uyumludur

Mazot depo güvenlik koruma kapakları yüksek tonajlı araçlara uygundur. Binek araçlar için böyle bir hizmet verilmemektedir. Yakıt kontrol depo koruma güvenlik kitleri Daf, Ford, Volvo, Man, Mercedes, İveco, Renault, Hidromek, Hitachi, Komatsu, Cat, JCB araçlara uygun bir yapısı vardır.

Depo Kapağı açılınca hangi bilgiler gelir

Araç takip sistemi ile entegre olan ürünlerin tercih edilmesi durumunda Mazot depo kapağının her açılmasında ve kapanmasın araç takip sistemi yazılım ekranı üzerinden Depo kapağının nerde ve ne zaman açıldığı takip edilebilir. Ayrıca depo kapağına gelebilecek darbelerde sistem üzerinden kontrolü sağlanabilmektedir.

Ürün Montajı Kolaymı ?

Ürün tak çalıştır mantığı ile çalışmakta olup herhangi bir ekstra montaj ekipmanına gerek olmadan montaj basit ve kolay bir şekilde yapılmaktadır.