Yakıt güvenlik paketi ile araç yakıt çalınmalarının önüne geçebilirsiniz. Mazot depo kapağı ve Canbus araç takip kiti ile %100 güvenlik sağlayın.

Yüksek tonajlı araçlarda yakıt çalınmasının önüne Yakıt Güvenlik Sistemi Paketi ile engelleyebilirsiniz. İki türlü koruma yapısı ve ürün seçenekleri ile araç deposu içinde bulunan Mazotun çalınmasının önüne geçebilir hırsızlıkları engelleyebilirsiniz. Yüksek yakıt faturaları ödemek yerine ekonomik fiyatlar ile araçlarınızı takip edebilir ve yakıt güvenliğini kontrol altına alabilirsiniz.

Canbus Yakıt Güvenlik Sistemi

GPS Araç takip sistemi cihazları ile uyumlu çalışabilen bir yapıya sahip olan Canbus araç takip sistemi yakıt kontrol üniteleri ile araçların motor parametreleri dahil olmak üzere birçok veri bilgisi alabilirsiniz. 100 km de aracın ne kadar yakıt tükettiği, anlık yakıt tüketim bilgisi, motor torku, dış hava sıcaklığı vb. bir çok veri bilgisi alınabilmektedir.

Depo içinde bulunan mazotun belirlenen seviyenin altına inmesi veya çıkış yapması durumlarında sistem üzerinden raporlayabilir. Hangi noktada mazotun depo içinde eksildiğini konum bilgisi üzerinden harita ekranlarında görebilirsiniz.

Mazot Depo Kapağı Koruması

Yakıt Güvenlik Sistemi paketi içinde tercih edebileceğiniz diğer bir ürün ise mazot depo kapağıdır. Araçların mazot depolarına uygulanabilen yakıt güvenlik sistemi ürünü mazot depo kilitli kapağı ile mazot (yakıt) çalınmalarını engelleyebilirsiniz. Farklı ürün seçenekleri ile depo içinde bulunan yakıtları çalınmalara karşı güven altına alın. Depo kapağının açılması veya darbe görmesi durumunda anlık olarak bilgiler alabilirsiniz. Araç takip Sistemi Fiyatları ve ürün seçenekleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.