İşletmelerde yakıt giderlerinin kontrol altına alınması ve yakıt çalınmalarının önünde geçebilmek için geliştirilen mazot güvenlik sistemleri ile Kamyon, Otobüs, Tır vb. yüksek tonajlı araçlarda mazot çalınmasını önlemek ve depo kapağının güvenliği sağlamak için tam korumalı bir üründür.

Kolay Montaj ; Yakıt koruma depo kapağı çok basit bir montajı olup sadece yakıt koruma kiti takılacak deponun eski kapağı çıkartılarak montajı yapılmaktadır. Hızlı ve basit bir montaja sahip olan yakıt koruma depo kapağı sabitlenen depoda başka hiçbir şekilde çıkartılamamaktadır.

Kompakt Tasarım; Mazot koruma depo kapağı kompakt bir tasarıma sahip olup kendinden kapaklı ve dahili şifreli bir kilit yapısına sahiptir. Mazot çalınmasını önlemek açısından yakıt deposunun güvenliği tam olarak sağlamaktadır.

G Sensörü; Yakıt koruma depo kapağı dış ortamlara karşı dayanıklı olup içinde bulunan g sensörü ile mazot depo kapağına yapılacak olan darbelerde araç takip sistemi ile entegre olarak çalışabilen mazot depo kapağı koruma ünitesi anlık olarak size bilgi verebilme özelliğine sahiptir.

Sızdırmazlık; Dâhili FPM conta ve harici sıvı conta ile 2 kat daha dayanıklı sızdırmazlık özelliği sayesinde mazot güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Sıcaklık Dayanımı; Yakıt güvenlik depo sistemleri -40 / +125 derecelerde çalışabilme özelliği sayesinde. Farklı hava koşullarında yakıt depo güvenliğinizi sağlayacaktır.

Dâhili Alarm; Yakıt depo güvenlik ürünlerimizde Dâhili alarm seçeneği ile yakıt depo kapağının açılması veya dışardan bir darbe girişiminde isterseniz kuru kontak çıkışı ile araç dörtlü ışıklarını veya araç kornası anlık olarak harekete geçirebilirsiniz. Mazot depo kapağı ürünü Araç Takip cihazımız ile entegre olarak çalışma özelliği sayesinde sistem üzerinden mail ve sms gibi seçenekler ile anlık olarak bilgilendirilirsiniz.