YGS-400 Mazot koruma güvenlik kiti ile yakıt çalınmalarının önüne geçin. Darbelere dayanıklı yapısı ile yakıt hırsızlığına son verin. Araç takip sistemi ile entegre çalışarak haritalar üzerinden mazot depo kapağının ne zaman nerede açıldığını görün

İP66 Koruma Sınıfı

Dış etkenlere karşı İP66 koruma sınıfı ile konteyner ve dorse veya nesnelerin takibini yapın.

Kolay Montaj

Hiçbir ekipmana gerek olmadan basit bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Sızdırmazlık

Dahili FPM Conta yapısı ve harici sıvı conta ile çifte güvenlik ile yakıt sızıntılarına izin vermez.

Sıcaklık Dayanımı

Soğuk havalar veya Yaz sıcaklarından etkilenmeyen yapısı ile -40 derece ile +125 derece arasında mükemmel çalışma.

Boğaz Yapısı

Boğaz yapısı ile mazotun hortumla çalınmasını engelleyebilirsiniz. İçinde bulunan filtreler ile hortum geçişine izin vermez.

Pompa Uyumluluğu

Yüksek debili yakıt girişine uygun yapı.

Darbelere Dayanıklı

PA66 – GF30 özel üretim depo kapağı ile dış etkenlere karşı %100 koruma sağlarsınız.

Dahili Filtre

Kirli akaryakıta karşı temizlenebilir, dahili filtreleme sistemi.

Elektronik Sensör

Elektronik sensörler ile depo kapağının açılmasında veya darbe görmesi karşısında anlık olarak bildirim alabilir araç takip yazılımı üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kompakt Tasarım

Mazot Güvenlik Sistemi kiti kendinden kapalı ve dahili şifreli yapısı ile mazot güvenliğini sağlamak için size yardımcı olacaktır.

Mazot Koruma Güvenlik Sistemi Nasıl Çalışır ?

Mazot Depo Koruma Kiti Ürün Seçenekleri Nelerdir ?

Mazot Depo Kapağı koruma kitinde üç farklı ürün modeli bulunmaktadır. Standart donanım ve Wifi özellikli olan araç takip cihazları ile entegre çalışan, canbus üzerinden haberleşebilen yapıya sahiptir.

STN-100 Standart Depo Kapağı

Standart Mazot Depo Kapağı sadece kilit ve ürün içinde dahili filtre ile yakıt çalınmalarının önüne geçebilirsiniz. Alarm ve bildirim bu ürün modelinde alınmamaktadır.

PRO-200 Araç Takip ile Entegre Depo Kapağı

Standart depo kapağına ilave olarak alarm bilgileri alabileceğiniz ve araç takip cihazı ile entegre olarak çalışan bir yapıya sahiptir. Darbe ve Depo kapağının açılmasında alarm üreterek size mail, sms veya notificasyon olarak bildirim gönderir. Araç takip sistemi ekranında haritalar üzerinden depo kapağının nerede açıldığı takip edilir.

Dâhili alarm ile depo kapağına yapılacak müdahalelerde araç 4 lü flaşörü veya kornası çaldırılabilir.

ELİT-200 Araç Takip + Canbus Depo Kapağı Kiti

Araç takip sistemi ile entegre olarak yapısı sayesinde PRO200 modelinde bulunan özellikleri kapsamaktadır. Ayrıca Canbus üzerinden araç yakıt deposunun kontrolü araç takip ekranlarından takip edilebilir.

Canbus sayesinde 100 km ne kadar yakıt tüketimi olduğu, toplam yakıt tüketimi, mazot eksilmesi durumunda mail, sms veya notificasyon ile bildirimler alabilirsiniz.

Konteyner ve Dorse Takip Cihazı

İki farklı uydu üzerinden alınan konum bilgisi ile noktasal tespit yapın. Konteyner veya Dorse takip cihazı 8MB dahili hafızası ile baz istasyonu bulamadığı yerlerde offline veri tutar.

Farklı model ve seçenekde olan Mobil ve Tablet ürünlerden 7/24 takip edin. Notificasyon bildirimler ile belirlemiş olduğunuz alarm kriterlerin dışında yapılan ihlallerden haberdar olun.

Web üzerinden kesintisiz bağlanın

Kontak açma kapama bildirimleri, sokak, uydu harita görüntüleri, günlük kilometre raporları. Animasyon ile geçmişe dönük harita üzerinden araç hareketleri ve daha birçok avantaj ile Web üzerinden araçlarınızı takip edin.