Sıcaklık Kontrol Sistemleri

Soğuk zincir ile izlenmesi gereken tüm ürünlerin Depolama alanlarındaki sıcaklık ölçümleri ve sevkiyat sırasındaki lokasyon ve ürün sıcaklık bilgileri tek bir ekran üzerinden kontrol edilebilmektir. Araç içinde bulunan ürünlerin sıcaklık değişimlerini daha önceden belirlenen alt ve üst limitlerin dışında olması durumunda araç takip sistemi ekranında anlık olarak bildirim ile kullanıcılar uyarılır ayrıca mail ve notificasyon bildirimler sayesinde ürün sıcaklık bilgileri kontrol altına alınır.

Rent a Car Araç Kiralama Çözümleri

Araç kiralama hizmeti veren kuruluşlara yönelik geliştirilen özellikli ürünlerimiz ile araçlarınızın güvenliği kontrol altına alabilirsiniz. Müşterinin kiralama süresi boyunca yapış olduğu kilometre bilgisi, sürüş davranışlarınızı analiz edebilirsiniz. Opsiyonel ürün seçenekleri ile ani durma, ani kalkış ve savrulma gibi birçok veri bilgisine ulaşın. Bataryalı araç takip ürünleri ile elektrik kesintisinde bildirim alın. Ecarsis Rent a car yazılımı Entegrasyonu sayesinde aynı ekranda araçlarınızı takip edin ve kiralama süreçlerini ve gelir ve giderlerinizi kontrol edin.

Okul Servis Takip Çözümleri

Okul Servis takip sistemi sayesinde öğrencilerin gereksiz yere Okul servis araçlarının beklemesi engellenmektedir. Turuncu araç takip ürünleri ile okul servis araçlarının güzergah bilgililerinin takip edilebildiği gibi SMS ve E-mail bildirimleri ile Veliler servis aracı gelmeden önce bildirimler almaktadır. Araç takip cihazı ile öğrencinin biniş noktasına belirlenen mesafeye aracın gelmesinde anlık olarak belirlenen yerlere bildirimler göndermektedir.

Taksimetre Entegrasyonu

Taksimetre Entegrasyonu ile kazançlarınızı takip etmek artık çok kolay. Araç Takip Sistemi ile entegre olarak çalışabilen Taksimetre takip sistemi sayesinde aracınızın hangi noktada yolcu aldığı, gün içinde ne kadar süre çalışma yaptığı günlük kazanç miktarı, yapılan kilometre bilgisi gibi birçok veri bilgisine Taksimetre takip ve entegre çözümler ile 7/24 takip edin ve raporlayın.

İş Makinası Bakım Yönetimi

İş makinalarında makine çalışma saatlerine göre bakım yönetimi Turuncu araç takip ile çok daha verimli ve izlenebilirlik sağlanıyor. Makinelerin saat bazlı çalışma süreleri bakıma kalan saatleri ve  sahada yapılan tüm operasyon süreçleri İş Makinası takip cihazı ürünleri ile anlık olarak takip edilebilir ve raporlanabilir bir sürece geçirilmektedir. İŞ Makinası Saha operasyon yönetimi konusunda detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.