sıcaklık kontrol sistemleri

Soğuk zincir ile izlenmesi gereken tüm ürünlerin Depolama alanlarındaki sıcaklık ölçümleri ve sevkiyat sırasındaki lokasyon ve ürün sıcaklık bilgileri tek bir ekran üzerinden kontrol edilebilmektir. Araç içinde bulunan ürünlerin sıcaklık değişimlerini daha önceden belirlenen alt ve üst limitlerin dışında olması durumunda araç takip sistemi ekranında anlık olarak bildirim ile kullanıcılar uyarılır ayrıca mail ve bildirimler sayesinde ürün sıcaklık bilgileri kontrol altına alınır.

RENT-A CAR ARAÇ KİRALAMA ÇÖZÜMLERİ

Araç Kiralama Rent A Car GPS Çözümleri
Araç Kiralama Rent A Car GPS Çözümleri

Araç kiralama hizmeti veren kuruluşlara yönelik geliştirilen özellikli ürünlerimiz ile araçlarınızın güvenliği kontrol altına alabilirsiniz. Müşterinin kiralama süresi boyunca yapış olduğu kilometre bilgisi, sürüş davranışlarınızı analiz edebilirsiniz. Opsiyonel ürün seçenekleri ile ani durma, ani kalkış ve savrulma gibi birçok veri bilgisine ulaşın. Bataryalı araç takip ürünleri ile elektrik kesintisinde bildirim alın. Ecarsis Rent a car yazılımı Entegrasyonu sayesinde aynı ekranda araçlarınızı takip edin ve kiralama süreçlerini ve gelir ve giderlerinizi kontrol edin.

Ecarsis ürünleri hakkında bilgi için www.ecarsis.com sitesini inceleyebilirsiniz.

OKUL SERVİS TAKİP ÇÖZÜMLERİ

Okul Servis Araç Takip Sistemi

Okul Servis takip sistemi sayesinde öğrencilerin gereksiz yere Okul servis araçlarının beklemesi engellenmektedir. Turuncu araç takip ürünleri ile okul servis araçlarının güzergah bilgililerinin takip edilebildiği gibi SMS ve E-mail bildirimleri ile Veliler servis aracı gelmeden önce bildirimler almaktadır. Araç takip cihazı ile öğrencinin biniş noktasına belirlenen mesafeye aracın gelmesinde anlık olarak belirlenen yerlere bildirimler göndermektedir.

TAKSİMETRE ENTEGRASYONU

Taksimetre Entegrasyonu Turuncu Araç Takip Sistemi

Taksimetre Entegrasyonu ile kazançlarınızı takip etmek artık çok kolay. Araç Takip Sistemi ile entegre olarak çalışabilen Taksimetre takip sistemi sayesinde aracınızın hangi noktada yolcu aldığı, gün içinde ne kadar süre çalışma yaptığı günlük kazanç miktarı, yapılan kilometre bilgisi gibi birçok veri bilgisine Taksimetre takip ve entegre çözümler ile 7/24 takip edin ve raporlayın.

İŞ MAKİNESİ BAKIM YÖNETİMİ

İş Makinesi Saha Yönetim Çözümleri

İş makinelerinde makine çalışma saatlerine göre bakım yönetimi Turuncu araç takip ile çok daha verimli ve izlenebilirlik sağlanıyor. Makinelerin saat bazlı çalışma süreleri bakıma kalan saatleri ve sahada yapılan tüm operasyon süreçleri İş Makinesi takip sistemi ürünleri ile anlık olarak takip edilebilir ve raporlanabilir bir sürece geçirilmektedir. İŞ Makinesi Saha operasyon yönetimi konusunda detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.