Araç Kiralama Çözümleri

Araç kiralama yazılımı sayesinde tüm operasyonu otomasyon sistemi ile yönetin. Avantajları nedir? Kiralama yönetimi nasıl oluyor?

Araç Kiralama Çözümleri

Araç takip ve kiralama yazılımı aynı platformda tek bir çatı altında. Kiralama operasyonunuzu kusursuz yönetin. Çözümlerimiz neler? Excel raporlama seçenekleri

Araç kiralama sektörü birçok dinamikleri içinde barındırmaktadır. Özellikle Filo kiralama hizmeti veren kurumlar araçların operasyonunu hızlı ve sağlıklı bir şekilde yönetebilmesi gerekmektedir. Müşteri ile iletişim, cari hesaplar, tahsilat süreçleri, araç kiralama sürelerinin bildirilmesi gibi birçok detay kiralama süreçlerinde bulunmaktadır.

Turuncu araç kiralama sektöründe yeni bir soluk getirmektedir. IOT ürünler ile beraberinde kendi markası olan ECARSİS Rent a car yazılım çözümleri sayesinde çok daha hızlı ve basit bir şekilde filo araçlarınızın kiralama öncesi ve sonrasındaki tüm operasyon süreçlerini yönetebilirsiniz.

Neler yapabiliriz…..

Yazılım özellikleri

Araç kiralama otomasyon yazılımı ile müşteri ve araç yönetimi tek bir platformda sağlanmaktadır. Entegre yapısı sayesinde tüm operasyon adımları anlık olarak yönetilebilmekte ve geçmişe dönük raporlar sayesinde veriler analiz edilerek gelecek için planlamalar yapılmaktadır.

Müşteri ile etkileşim

Kiralama öncesinde ve sonrasında müşteri ile sürekli etkileşim halinde olursunuz. Müşterinin cari kaydı, geçmiş araç kiralamalar, ödeme bilgileri, kiralama süreleri ve tüm detayları araç kiralama yazılım çözümleri ile süreçleri yönetebilirsiniz.

Raporlamalar

Araç kiralama yönetiminde araçların gelir gider raporları, müşteri raporları, Kasa ve banka raporları gibi birçok rapor bilgisini EXCEL olarak çıktılar alabilirsiniz.

Hatırlatmalar ajanda

Araçlar bakım süreleri, Trafik sigorta tarihleri, araç dönüş bilgileri gibi birçok bilgi hatırlatma özelliği sayesinde kullanıcılara bildirilmektedir.

Muhasebe modülü

Muhasebe modülü ile Gider listesi, gelir listeleri, bakiyeler, cari hesap dökümleri, konsinye bakiyeler gibi birçok mali verinizi kayıt altına alabilirsiniz. Fatura düzenleme, döviz kurları ve daha birçok özelliği sayesinde işletmenizin karlılık durumlarını analiz edebilirsiniz.

Oto kiralama yönetim sistemi

Araç yönetimi ile filo içinde bulunan tüm araçların gelir ve giderlerini takip edebilirsiniz. Araçların zorunlu trafik sigortaları, kasko giderleri, MTV ödemeler, Muayene zamanları vb. birçok detay bilgi araç kiralama yazılımı ile artık çok daha kolay. Hangi aracın ne kadar ay içinde gelir elde ettiği, hangisinin ay içinde ne kadar maliyeti olduğunu görebilir. Değişim süreci gelen araçları analiz edebilirsiniz. Tüm bu bilgileri Excel çıktıları alabilir ve analiz edebilirsiniz.

Araç takip entegrasyonu

Araç takip sistemi ürünleri ile kiralama araçlarının tamamı haritalar üzerinden anlık olarak takip edilebilmektedir. Araçların yaptığı günlük kilometreler, hız bilgileri, sürüş dinamikleri düzenli olarak kayıt altına alınmaktadır.

Motor blokaj

Motor blokaj özelliği sayesinde kiralama sürecinde araçlarınızın istenmeyen durumlarda uzaktan motorlarını durdurabilirsiniz. Bu özellik iki farklı türde kullanılmaktadır. Kontrollü blokaj ve kontrolsüz blokaj olarak.

Dâhili batarya

Dâhili batarya özelliği sayesinde araç takip cihazının enerjisinin kesilmesi durumunda anlık olarak kullanıcılara bildirim gönderilmektedir.

Turuncu ayrıcalıklarını
Keşfetmek için çok yakınsınız!

Ücretsiz Demo şifresi için
Formu doldurabilirsiniz.

Satış Öncesi Destek
Teknik destek konularınız için uygulama içerisinde yer alan destek merkezinden direkt olarak yazabilir ve 0850 304 32 79 telefon numarasından teknik departmanımızı 7/24 arayabilirsiniz.
Sayfadan Ayrılma Nedeninizi
Merak Ediyoruz?
yukleniyor

Gönderiliyor..

Geri