Sıcaklık Kontrol Sistemi

Araç sıcaklık kontrol sistemi ile Frigofirik araçlarınızın anlık sıcaklık değişimlerini kontrol edin.

Sıcaklık Kontrol Sistemi

Frigorifik dağıtım operasyonunda akılcı çözümler ile araçlarınızı anlık sıcaklık konum bilgileri ile takip edin. Değer artışlarında anlık bildirimler alın.

 • Filo araçlarınızın ısı değerlerini anlık kontrol edin

  Soğuk hava taşımacılığı yapan nakliye sektöründe bulunan araçların saha üzerinden seyir bilgileri araç takip sistemi cihazları üzerinden kontrol ve takip edilebilmektedir. Araçların günlük yaptığı kilometre bilgisi, toplam kilometre bilgisi, kontak açma ve kapama bilgiler, hız bilgileri gibi birçok farklı bilgi ile araçların anlık sıcaklık değerleri ölçümlenmektedir.

  Bildirimler

  Araç sıcaklık kontrol sistemi araç içine yerleştirilecek olan sıcaklık (ısı veya nem) sensörleri ile düzenli olarak ölçümleri yapılmaktadır. Araç içinde oluşabilecek sıcaklık değer değişimlerinde kullanıcılar mail ve SMS bilgilendirme alarmları ile uyarılar sağlanmaktadır. Araç ısı takip sistemi yazılımı üzerinden de araçlar koordinat, hız bilgisi ve hangi noktalarda sıcaklık değeri aşımı olduğu araç Gps ısı takip cihazları ile sürekli kontrol edilmektedir.

  Aksesuarlar

  Satın alınacak olan aksesuar özellikler ile araç kapıların ne zaman açıldığı kapandığının bilgisi de ayrıca verilebilmektedir. Canbus araç yakıt kontrolü talep edilmesi durumunda ayrıca araçların yakıt tüketim bilgileri ve motor parametrelerine araç takip sistemi yazılımı üzerinden kontrol edilmektedir.

  Faydaları

  Anlık olarak araç içinde bulunan ürünlerin sıcaklık değerlerinin kontrol edilmesi sayesinde ürünlerin yükleme ve boşaltma noktasına kadar olan sıcaklık değerleri anlık olarak kontrol edilebilir ve geçmişe dönük raporlar ile kayıt altına alınır.

   

Turuncu ayrıcalıklarını
Keşfetmek için çok yakınsınız!

Ücretsiz Demo şifresi için
Formu doldurabilirsiniz.

Satış Öncesi Destek
Teknik destek konularınız için uygulama içerisinde yer alan destek merkezinden direkt olarak yazabilir ve 0850 304 32 79 telefon numarasından teknik departmanımızı 7/24 arayabilirsiniz.
Sayfadan Ayrılma Nedeninizi
Merak Ediyoruz?
yukleniyor

Gönderiliyor..

Geri