Sıkça Sorulan Sorular

Araç Takip hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevapları SSS sayfamızda

Merak Ettikleriniz

Aşağıdaki sorularda cevabını bulamadığınız
tüm bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aracınız kapalı alanda değilse ve aracınız ekran siyah olarak gözüküyorsa firmamızdan teknik destek isteyebilirsiniz.
Aksesuar ürünler farklı sektörde bulunan firmalara yönelik olarak geliştirilen ürünlerdir. Aksesuar ürünler ; motor blokaj rölesi, RFİD Sürücü tanıma ara birimi, sıcaklık sensörü, kapı Swichler, Canbus ara birimi olarak araç takip cihazları ile beraber kullanabilirsiniz.
Satın almış olduğunuz araç takip cihazını aracınızı satmanız durumunda eski aracınızdan çıkartabilir ve yeni aldığınız aracınıza taktırabilirsiniz. Bunla ilgili olarak firmamızdan servis desteği alabilirsiniz.
Motor durdurma güvenlik kiti aracınızın herhangi bir durumda çalınması veya istenmeyen durumlar karşısında aracınızın motorunu uzaktan durdurmanıza imkan veren araç takip aksesuar ürünleridir.
Aracınızın çalınması durumunda aracınızı Web ve Mobil uygulamalardan anlık takip edebilirsiniz. Son konum bilgisini kolluk kuvvetlerine bildirebilir veya emniyet birimleri için süreli kullanıcı hesabı açabilirsiniz.
Evet sağlar. Araç takip sistemi ile hız limiti aşımları, özel kullanım bilgileri, sürücü sürüş davranışları ve mesai dışı araç kullanımlarından kaynaklanan fazla yakıt tüketimlerinin önüne geçebilirsiniz.
Turuncu raporlama ekranlarında 30 ve üzerinde raporlama ekranı bulunmaktadır. Günlük km, toplam km, bekleme, mesai dışı kullanım, hız limit aşımları, kontak açma kapatma raporları gibi birçok rapora ulaşabilir. Geçmişe dönük olarak EXCEL raporları alabilirsiniz.
Takip sistemleri ile aracınızın hız bilgisi, kontak açma ve kapatma bilgileri, bekleme süreleri, aracın yönü, izlediği güzergah vb. birçok bilgiye araç takip cihazları üzerinden ulaşabilirsiniz.
PC, laptop, akıllı telefon ve tablet gibi internete erişilebilecek tüm platformlardan aracınızı izleyebilirsiniz. takip.turuncupro.com adresi üzerinden size tanımlı kullanıcı adı ve şifreniz ile isterseniz de Google Play ve Apple Market üzerinden ücretsiz uygulamamızı indirerek araçlarınızı 7/24 izleyebilirsiniz.
Ürünlerimizin 24 ay garantisi bulunmaktadır. Arıza durumunda cihazların değişimi yapılmaktadır.
Araç takip cihazlarının kurulumu ve montajı 30 dakika gibi bir sürede yapılmaktadır.
Firmamızın kendi saha ekiplerinden bu hizmet için destek alabilirsiniz. Dilerseniz şirket adresinizde dilerseniz Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz montaj noktalarında araçlarınıza takip cihazı taktırabilirsiniz.
Araç takip sistemleri araçların istenilen noktalarına monte edilebilir. Sadece araç takip sisteminin üzerinde herhangi bir metal veya çekimi yavaşlatacak bir parçanın bulunmaması gerekir. Genelde araçların ön torpidolarına rahatlıkla monte edilebilir.
Araçlar kontak açık veya kapalı durumunda 7/24 araç takip cihazı üzerinden sunuculara veri iletir. Bu veri transferinde her cihaz içinde bulunan Data sim kartları ile yapılmaktadır. Sim karttan sunuculara gelen veriler işlenerek müşterilerin Web ve Mobil uygulamalardan araçlarını takip etmesi sağlanır.
Araç takip sistemi GPS üzerinden konum bilgisi alınarak cihaz içinde bulunan sim kart üzerinden nesnelerin takip edilmesidir.
Turuncu ayrıcalıklarını
Keşfetmek için çok yakınsınız!

Ücretsiz Demo şifresi için
Formu doldurabilirsiniz.

Satış Öncesi Destek
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sayfadan Ayrılma Nedeninizi
Merak Ediyoruz?
yukleniyor

Gönderiliyor..

Geri