Sıkça Sorulan Sorular

Araç Takip hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevapları SSS sayfamızda

Merak Ettikleriniz

Aşağıdaki sorularda cevabını bulamadığınız
tüm bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Araç takip sistemi GPS üzerinden konum bilgisi alınarak cihaz içinde bulunan sim kart üzerinden nesnelerin takip edilmesidir.
Araçlar kontak açık veya kapalı durumunda 7/24 araç takip cihazı üzerinden sunuculara veri iletir. Bu veri transferinde her cihaz içinde bulunan Data sim kartları ile yapılmaktadır. Sim karttan sunuculara gelen veriler işlenerek müşterilerin Web ve Mobil uygulamalardan araçlarını takip etmesi sağlanır.
Araç takip sistemleri araçların istenilen noktalarına monte edilebilir. Sadece araç takip sisteminin üzerinde herhangi bir metal veya çekimi yavaşlatacak bir parçanın bulunmaması gerekir. Genelde araçların ön torpidolarına rahatlıkla monte edilebilir.
Firmamızın kendi saha ekiplerinden bu hizmet için destek alabilirsiniz. Dilerseniz şirket adresinizde dilerseniz Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz montaj noktalarında araçlarınıza takip cihazı taktırabilirsiniz.
Araç takip cihazlarının kurulumu ve montajı 30 dakika gibi bir sürede yapılmaktadır.
Ürünlerimizin 24 ay garantisi bulunmaktadır. Arıza durumunda cihazların değişimi yapılmaktadır.
PC, laptop, akıllı telefon ve tablet gibi internete erişilebilecek tüm platformlardan aracınızı izleyebilirsiniz. takip.turuncupro.com adresi üzerinden size tanımlı kullanıcı adı ve şifreniz ile isterseniz de Google Play ve Apple Market üzerinden ücretsiz uygulamamızı indirerek araçlarınızı 7/24 izleyebilirsiniz.
Takip sistemleri ile aracınızın hız bilgisi, kontak açma ve kapatma bilgileri, bekleme süreleri, aracın yönü, izlediği güzergah vb. birçok bilgiye araç takip cihazları üzerinden ulaşabilirsiniz.
Turuncu raporlama ekranlarında 30 ve üzerinde raporlama ekranı bulunmaktadır. Günlük km, toplam km, bekleme, mesai dışı kullanım, hız limit aşımları, kontak açma kapatma raporları gibi birçok rapora ulaşabilir. Geçmişe dönük olarak EXCEL raporları alabilirsiniz.
Evet sağlar. Araç takip sistemi ile hız limiti aşımları, özel kullanım bilgileri, sürücü sürüş davranışları ve mesai dışı araç kullanımlarından kaynaklanan fazla yakıt tüketimlerinin önüne geçebilirsiniz.
Aracınızın çalınması durumunda aracınızı Web ve Mobil uygulamalardan anlık takip edebilirsiniz. Son konum bilgisini kolluk kuvvetlerine bildirebilir veya emniyet birimleri için süreli kullanıcı hesabı açabilirsiniz.
Motor durdurma güvenlik kiti aracınızın herhangi bir durumda çalınması veya istenmeyen durumlar karşısında aracınızın motorunu uzaktan durdurmanıza imkan veren araç takip aksesuar ürünleridir.
Satın almış olduğunuz araç takip cihazını aracınızı satmanız durumunda eski aracınızdan çıkartabilir ve yeni aldığınız aracınıza taktırabilirsiniz. Bunla ilgili olarak firmamızdan servis desteği alabilirsiniz.
Aksesuar ürünler farklı sektörde bulunan firmalara yönelik olarak geliştirilen ürünlerdir. Aksesuar ürünler ; motor blokaj rölesi, RFİD Sürücü tanıma ara birimi, sıcaklık sensörü, kapı Swichler, Canbus ara birimi olarak araç takip cihazları ile beraber kullanabilirsiniz.
Aracınız kapalı alanda değilse ve aracınız ekran siyah olarak gözüküyorsa firmamızdan teknik destek isteyebilirsiniz.
Turuncu ayrıcalıklarını
Keşfetmek için çok yakınsınız!

Ücretsiz Demo şifresi için
Formu doldurabilirsiniz.

Satış Öncesi Destek
Teknik destek konularınız için uygulama içerisinde yer alan destek merkezinden direkt olarak yazabilir ve 0850 304 32 79 telefon numarasından teknik departmanımızı 7/24 arayabilirsiniz.
Sayfadan Ayrılma Nedeninizi
Merak Ediyoruz?
yukleniyor

Gönderiliyor..

Geri