Tavsiye Et Programı

Turuncu araç takibi tavsiye edin KAZANIN ! Tavsiye ettiğiniz her cihaz başına +1 AY siz ve davet ettiğiniz kişi kazansın.

Tavsiye Et Programı

Tavsiye et kampanyası ile hem siz kazanın hem de arkadaşınız kazansın. Her bir cihaz için +1 Ay kazanma fırsatı!!

Tavsiye Et Programı Nedir?

Tavsiye et Kampanyası

Turuncu araç takip portalına herhangi bir arkadaş veya firma ’ya tavsiye edebilirsiniz. Tavsiye ettiğiniz firma araçlarına araç takip sistemi takıldığında hem siz hem de tavsiye ettiğiniz firma her takılan araç takip cihazı için ;

- Her Ürün Satışında > 1 Ay Ücretsiz Sunucu Hizmet Süresi

Kampanyaya Kimler Katılabilir.

Mevcut Müşterilerimiz

Mevcut müşterilerimiz Kampanya dâhilindedir. Yeni katılacak tavsiye müşterisi ve araçlarına takılacak her cihaz için 1 AY Mevcut müşterimiz ve tavsiye et müşterisi hizmet süresi kazanacaktır.

Yeni Müşterilerimiz

Kampanya dahilinde yeni ürün satın alacak müşterilerimizde Tavsiye Et kampanyasından yararlanabilir. Kendi referansı ile gelecek olan yeni müşterilerde ek 1 AY Hizmet süresi kazanacaklardır.

Nasıl Tavsiye Edeceğim

Tavsiye et programında tavsiye etmek istediğiniz firmaları Web ve Mobil uygulama üzerinde bulunan formlar üzerinden tavsiye edebilirsiniz. Her form içinde size özel benzersiz tavsiye et kodu bulunmaktadır.

Tavsiye et kodunu isterseniz Sosyal Medya, İsterseniz Whatsapp veya mail ile tanıttığınız kişilere yönlendirebilirsiniz.

Nasıl Kazanacaksınız?

  • Web veya Mobil uygulamalar üzerinden size özel oluşturulacak Tavsiye et kodonu tavsiye etmek istediğiniz firmaya yönlendireceksiniz.
  • Tavsiye ettiğiniz firma Davet kodu ile müşteri kaydı yaptığında hem size hemde yeni firmaya her cihaz için 1 ay ücretsiz hizmet süresi hesaplarınıza eklenecektir.

Tavsiye ettiklerimi nereden takip edeceğim?

Tavsiye ettiğiniz Firma göndermiş olduğunuz Kampanya Link kodu ile araçlarına takip cihazı takılması ile beraberinde. Formda vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinize mail veya SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır. Mevcut ve Yeni müşterilerimize ek süreleri cihaz sunucu sürelerine eklenecektir.

Örnek

Tarafınıza özel olarak üretilecek benzersiz kodu Tavsiye et kazanmasını istediğiniz Firma ile paylaşabilirsiniz. Tavsiye et daveti alan firma davet kodu ile turuncu araç takip sistemine kayıt olmaktadır.

Davet kodu veri tabanında eşleştirilerek hem Davet eden hemde Davet kazan her müşterimizin 1 aracına 1 AY Ücretsiz Sunucu hizmet süresi eklenmektedir.

Davet ettiğiniz firmanın 20 aracı olması durumunda Tavsiye eden Firma hizmet süresine 20 ay eklenir aynı zamanda Davet Kabul eden firma araçlarının hizmet süresine de aynı şekilde 20 Ay ilave edilir.

 

Kampanya Koşulları

  • Kampanyaya Eski ve Yeni Müşterilerimize Katılabilir.
  • Hizmet süreleri Müşteriler arasında bölünemez.
  • Kampanya katılan yeni müşteriye yapılan satışın ödemesinin alınması ile ücretsiz süreler her iki firmaya eklenecektir.
  • Mevcut müşterinin kampanyada yararlanması için cari borcunun olmaması gerekmektedir.
  • Ücretsiz süreler hizmet sürelerine eklenecek olup para iadesi şeklinde kullanılamaz.
  • Tavsiye et programının sınırı bulunmamaktadır. İstediğiniz Kadar firmaya tavsiye edebilirsiniz.
  • Tavsiye et programı başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • KVKK kampsamında İletşim bilgileriniz kayıt altına alınacaktır. Davet ettiğiniz kişi sisteme kayıt olduğunda tekrar sizlerle iletişime geçilecektir.
Turuncu ayrıcalıklarını
Keşfetmek için çok yakınsınız!

Ücretsiz Demo şifresi için
Formu doldurabilirsiniz.

Satış Öncesi Destek
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sayfadan Ayrılma Nedeninizi
Merak Ediyoruz?
yukleniyor

Gönderiliyor..

Geri