Sıkça Sorulan Sorular

Ek Sensör Nedir

Araç takip cihazları ile beraber çalışabilen ve araca takılan ilave birimlerdir. Örnek sıcaklık sensörü, kaput sensörü gibi.

Yakıt Tüketim Bilgisi

Araç takip sistemi ürünleri Yüksek Tonajlı araçlarda yakıt tüketim bilgisi alınabilmektedir. Bu hizmet için canbus araç takip kiti satın almanız gerekmektedir.

Araç Takip Sistemi Hangi Araçlara Uygundur

Araç takip cihazı ürünleri tüm motorlu taşıtlara uygun yapıdadır. Otomobil, Kamyonet, Motorsiklet vb. araç marka modeli değişiklik göstermez tüm araçlara uyumludur.

Araç Takip Cihazı Servis

Servis taleplerinde iletişim numaralarımızdan arayarak destek alınmaktadır. Aracın bulunduğu noktada servis verilir veya size yakın olan servis noktalarından destek alabilirsiniz.

Araç Takip Cihazı Başka Araca Takılırmı?

Evet satın almış olduğunuz GPS Uydu araç takip sistemi ürünleri aracı satmanız durumunda başka araca montajı yapılmaktadır.

Mobil Uygulamalar

Mobil cihazlara uyumlu yazılımlar ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. Mobil uygulamalar için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Mobil araç takip yazılımlarımızı detaylı inceleyebilirsiniz. Apple Mobil UygulamaAndroid Mobil Uygulama

Mesai Dışı Nasıl Rapor Alabilirim ?

Araçlarınızı mesai dışı kullanımlarını tüm raporlama ekranlarından analiz edebilirsiniz. Kontak açma raporları veya araç takip detay raporları ihtiyacınızı karşılayacaktır. Belirlediğiniz saat içinde veya dışındaki kullanımları raporlayabilirsiniz.

Araç Takip Cihazı Garanti Süresi

Ürünlerimizin 24 ay garantisi olup hizmet aldığınız süre boyunca yedek parça ve onarım hizmetleri sağlanmaktadır.

Araç Takip Sistemi Kimlere Uygundur

Bireysel, KOBİ, Kurumsal ufak veya küçük işletmelere kadar araç sahibi olan herkes için uygulanan bir üründür. Araç güvenliği, mesai dışı kullanım, iş organizasyonu gibi birçok veri bilgisi için GPS araç takip cihazları kullanılmaktadır.

Araç Takip Sistemi Nasıl Çalışır

Kısaca araçlarda bulunan takip cihazları Uydu üzerinden konum bilgisi alır içinde bulunan sim kartlar bu veriyi sunuculara iletilir. Kullanıcılar web ve mobil uygulamalardan araçlarınızı takip edebilir.

Sistem nasıl izlenir ?

Kullanıcılara verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile araçları takibi yapılmaktadır. İnternetin olması yeterlidir. Herhangi bir uygulama bilgisayarınıza indirmek zorunda değilsiniz.

Montaj sonrasında araçları hemen izleyebilirmiyim ?

Evet araçlarınıza takılacak olan araç takip sistemi cihazları montaj süreleri 20 dakikalık bir işlemdir montaj bitiminde araçlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

G-Sensör Araç Takip Nedir

G-Sensör ile araçların ani durma ve ani kalkış, savrulma, ani şerit değişikliği bilgileri alabileceğiniz ürünlerdir.

Motor Blokaj Nedir ?

Araçların güvenlik amacı ile uzaktan durdurulmasıdır. Bu hizmet için motor blokaj kiti satın almanız gerekmektedir.

Birden Fazla Aksesuar Bağlanabilir mi ?

Araç takip sistemi cihazlarımıza birden fazla aksesuar bağlanabilecek modellerimiz mevcuttur.

Montaj sonrasında araçları hemen izleyebilirmiyim ?

Evet araçlarınıza takılacak olan araç takip sistemi cihazları montaj süreleri 20 dakikalık bir işlemdir montaj bitiminde araçlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Lütfen bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın.

0 216 594 75 00

Satış sonrası destek ve teknik destek için Turuncu Ekip her zaman yanınızda. Diğer hattımız: 0 850 304 32 79